Premjeras: mažinant pandemijos žalą planuojama papildomai įdarbinti 200 psichologų

Tai va

Tai va portretas
Tegu susikisa tuos psichologus i atitinkama vieta. Teko susidurti su sia problema ir zinot ka noriu pasakyti nera Lietuvoje geru psichologu kurie zmogui padetu, na gal vienetai, bet jie tokius pinigus neria,kad ir algos neusteks.Busi po ju konsultaciju basas,nuogas ir alkanas.Na o sitie 200 psichologu, kur jie buvo iki siol, gal bedarbiai. O va dabar juos idarbins. Nebejuokinkit su savo psichologais. Baikit ta karantina, tegu zmones dirba kol dar visu neatleido, tegu grizta i normalu gyvenima. Tegu dziaugiasi gamta, tada nereiks ir psichologu. Ir nustokit zmones gasdinti su tuo virusu. Su antra trecia banga.Is kur jus zinot kiek ju bus ir kada .Gal jus ponai dievai.O gal jums labai patinka tas karantinas, patinka valdyti zmones,jiems nurodineti kaip gyventi.

Pasėkmės

Pasėkmės portretas
Kenčia ne tik psichinė sveikata, bet ir fizinė, nes pavasarį paūmėja lėtiniai susirgimai, ar padės gyd. psichiatras, jei atėjo laikas reabilitacijos procedūroms, masažui, vandens procedūroms, reikia lašinių dėl galvos smegenų kraujotakos sutrikimų ir pan. Reikia konkrečių procedūrų, o ne psichiatro. O ką daryti dar sunkesniems ligoniams. Medicinos įstaigose lankytis ir gydytis nesaugu, yra baimė gauti užkratą. Įdarbins psichiatrus ir taip išspręs medicininių paslaugų problemą?

Psichologe

Psichologe portretas
Ko cia pavydit, kad jusu neidarbins :) o jeigu is a dantistui genda dantys kaip ir jums, ar del to, jis blogas dantistas? Kaimo Tamsuma

Man

Man portretas
Ir vieno Verygos - per daug.

VOX POPULI

VOX POPULI portretas
"Kuo daugiau psichologų, tuo daugiau savižudybių".

Tèvas

Tèvas portretas
Psichologas pats turi laaabai daug problemų! Kaip jis gali spręsti kitų? Beje, iš kur skvernelis tuos 200 paims? Juk psichologo etatas - 40 val. savaitėje! Keliose darbovietèse jis gali suspėti darbuotis! Skvernelis pliurpia bet ką kaip visada! Nieko naujo! Cha! Ruošiasi pagerinti žmonių gyvenimą per psichologų, kurie patys keisti, pagalbą!

ATSIKOVOŠĖKITE

ATSIKOVOŠĖKITE portretas
Ar esate matę psichologę? Jos arba pačios su šlubuojančia psichika, su priklausomybėmis, dažniausia labai prastos išvaizdos, kompleksuotos, arba namie turi psichinių ligonių, neįgalių vaikų, girtuoklį vyrą - problemų jos turi daugiau nei besikreipiantieji į jas. Tai klientai joms paslaugą daro, kad pasikalba su jomis, o ne jos padeda kuo nors besikreiliantiems. Sutikai psichologę ir teiraukitės: kuo galiu tau padėti? Jų yra parengta labai per daug, Vilniuje, Klaipėdoje dauguma jų bearbės ar itin nedaug uždirbančios iš kokių pažįstamų gailesčio ar malonės - nėra jų kur dėt. Kai kurios įsitrina dirbti prie medikų, psichiatrų - tos yra perkamos, parduodamos, ką joms liepia, tą jos ir parašo - kai giminaičiai solidžiai susimoka, koks neparankus giminaitis turtu su artimaisiais nesidalinantis ir tampa neveiksniu, psichologės patvarkytu tinkama linkme link negalios.

nesąmonė

nesąmonė portretas
Įdomu ,ar tas psichologas man skirs lėšų pragyvenimui.Nes nuo to ir prasideda visos problemos. Jeigu žmonės turėtų darbus ir pinigų pragyvenimui-jokių bėdų nekiltų.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Bravo, Skverneli! Pinigų Valstybės verdu prisiskolinai, tai kodėl tau dar nepadidinus 200-tais psichologų Verygos darmajiedų armijos?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių