Pažinčių svetainės: ką slepia vyrai, o ką moterys?

 • Teksto dydis:

Pažinčių svetainėse tiek vyrai, tiek moterys nori atskleisti tik geriausias savo puses. Norėdami sustiprinti teigiamą įspūdį 45 proc. pažinčių svetainių narių yra pasiryžę teikti netikslią arba nepilną informaciją apie save.

Pažinčių svetainėse tiek vyrai, tiek moterys nori atskleisti tik geriausias savo puses. Norėdami sustiprinti teigiamą įspūdį 45 proc. pažinčių svetainių narių yra pasiryžę teikti netikslią arba nepilną informaciją apie save, paaiškėjo pažinčių svetainės flirtas.lt organizuotos apklausos metu.

Ji taip pat atskleidė, kad norinčių pasirodyti geresniais dalis visose amžiaus grupėse išlieka panaši, o moterys ir vyrai pagražina skirtingą informaciją. 

„Ieškodami antrosios pusės žmonės tiek internete, tiek realiame gyvenime nori parodyti tik geriausias savo savybes. Silpnąsias vietas jie atskleidžia tik geriau pažinę žmogų, pradėję juo pasitikėti arba pasimatymų metu. Žmonės tiki, kad nebus atstumti, jei antroji pusė pirmiausia jais susidomės ir tik tada sužinos tiesą“, – sako pažinčių svetainės flirtas.lt rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas.

Vyrai dvigubai dažniau nei moterys pateikia netikslią informaciją apie savo tikslus. Jie kur kas rečiau nei dailioji lytis ieško įsipareigojimų arba nėra apsisprendę, kokią partnerę nori surasti. Tačiau vyrai beveik triskart rečiau nei moterys retušuoja savo nuotraukas. Tai daro vos 3 proc. stipriosios lyties atstovų.

Stiprioji lytis dažniausiai slepia savo amžių ir gimimo datą bei nepasakoja apie žalingus įpročius. Tai pripažįsta atitinkamai 12 proc. ir 9 proc. vyrų.

Komentuodami savo atsakymus vyrai yra pragmatiški. „Jie neslepia, kad amžių pakeičia, kad būtų patrauklūs didesniam ratui moterų. Jaunuoliai nori susirasti vyresnes moteris, kurios juos išmokytų santykių subtilybių, o vyresni taikosi į jaunesnes merginas. Tačiau vyrai nemažiau nei dailioji lytis kompleksuoja dėl savo svorio ar ūgio“, – aiškina A. Vrubliauskas.

Moterys ir merginos dažniausiai nutyli apie savo žalingus įpročius. Taip elgiasi 11 proc. visų respondenčių. Dar 8 proc. jų nuotraukose padailina savo formas bei pašalina trūkumus. Apie savo amžių nutyli arba jį koreguoja 7 proc. moterų, dalyvavusių apklausoje.

„Pati nemėgstu savo žalingų įpročių, todėl apie juos nutyliu. Jei reikės, dėl man patinkančio žmogaus galėsiu jų atsisakyti ir jis net nesužinos apie juos. Taigi, niekam nepakenkiu apie juos nepasakodama, o tikslaus savo amžiaus tiesiog nenoriu nurodyti. Nemanau, kad tai svarbu“, – sakė viena apklausos dalyvių.

Po 8 proc. vyrų ir moterų savo anketose pakoreguoja savo ūgį bei svorį. Be to, tiek vyrai, tiek moterys vienodai dažnai pagražina detales aprašydami save. Šią informaciją pataiso po 6 proc. respondentų.

„Nekaltas melas arba laikinas patylėjimas yra veiksmingesni nei atviras tiesos deklaravimas. Nenoriu, kad merginos išsigąstų mano laisvalaikio būdo – mėgstu audringus vakarėlius ir gausias draugų kompanijas. Kuklesnės gali pagalvoti, kad esu pasileidęs arba nerimtai nusiteikęs, nors pažinčių svetainėse ieškau rimtos gyvenimo draugės“, – dalinasi respondentas.

Apklausoje dalyvavo 1932 vyrai ir moterys, antrosios pusės ieškantys bent vienoje lietuviškoje pažinčių svetainėje. Respondentų amžius: 18–65 metai. Tyrimas atliktas 2014 m. liepos viduryje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Sveiki, aš esu ponia Arisa Lamon iš Tailando. Aš labai džiaugiuosi, kad galėjau su jumis susitikti, norėčiau su jumis surengti ypatingą diskusiją. Prašau susisiekti su manimi, kad galėčiau geriau susipažinti: arisalamonbra1@gmail.com

Kęstas Br.

Kęstas Br. portretas
Stipri pradinė aistra nepadeda santuokos išlikimui krizėse Tikėjimas, kad gyvenimas kartu yra kelionė, kurioje mes galime pastoviai tobulėti, užtikrina geresnį mūsų sugebėjimą susidoroti su neišvengiamais sunkumais, todėl žmonių, tikinčių santuokos tobulėjimo galimybe, santuoka yra ilgalaikė. Gi tikėjimas tobuliausio mums tinkamo partnerio egzistavimu padeda įžiebti karštą pradinę aistrą, bet trukdo išsilaikyti santuokoje sunkesniais laikais. Tikintys tobulos antrosios pusės egzistavimu tiesiog išeina ieškoti kitos tobulesnės antrosios pusės. Daugiau apie tai - surašant Google paieškoje: mokslas-studijos-ekonomika.

Rimvydas.

Rimvydas. portretas
Keleta kartu buvau ysiregistraves DRAUGO pazinciu portale.kelis metus buvau jo narys.taciau nekarta nusivyliau ne portalu bet moterimis kurios reklamavo save, esu garbaus amziaus 67 metai. gyvenimo patirties manau turiu nors niekad nebunu ykyrus bet pabendravus su moterimis kazkaip iskart jauciasi ko jos nori. vienos iesko nuotykiu,kitos naudos (gyvena vienos ir jom reikalingas tik darbinis arklys) o ydomiausia tai kad amziu raso sakysim 60m bet nuotrauka ydeta 30m tai iskart daug ka pasako apie zmogu.vienas is svarbiausiu klausimu buna pinigai.man pavyko.turiu invaliduma dabar dar atliko sirdies operacija koju kraujagyles tvarke bet ta moteris nors irsu savo negaliom nepaliko manes lanke priziurejo mane.ir dabar rupinasi manim. ji tiesiog pasake kad jei reikia zmogaus kad butu salia kad turetu su kuo bendrautnuvaziuot prie ezero tokiu moteru vienetai. o kiek moteru turi po keleta savo puslapiu portale draugas. a jau zinau nemaziau 10 tokiu.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių