Mama apie apdegusio sūnaus patyčias: labiausiai stebina suaugusiųjų elgesys

Liuda

Liuda portretas
As pati esu apdegusi veida rankas viso 70-80% kuno .man padejo dauk sese.ir gerudraugu pagalba isigijau tepala su sidabru. vienintelis tepalas kuris gudo randus kaune buvo gaminamas sveikos gyvensenos klinika su ozonu .tai buvo kaskas tokio .todel jo deka neliko randu.

Mama

Mama portretas
Ne tik vaikai, bet ir suaugę (kai kurie, bet tikrai ne visi!) būna tikrai nedraugiški. Aš turiu negalią, bet turiu ir vaiką. Visai neseniai viename prekybos centre buvome tualete, laukėme eilėje. Ir viena tetulytė ėmė įžūliai spoksoti, nužiūrinėjo nuo galvos iki kojų. O kartą ir dar viena tetulytė ėmė net išsižiojus spoksoti! Ok. Pažiūrėjai ir gana. Bet juk nereikia įžūliai į žmogų vėpsot. Visiems šioj Žemėj turi būti vietos.

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
Kai auginau savo vaikus būdavo kad parsivedu iš darželio nukentėjusius nuo kitų. Kai pasakiau auklėtojai, ji man atsakė:turite mokyti muštis kad apsigintų. Tai. Mokykloje kai kentėjo nuo patyčių klasęs aulėtoja paskė:yra vaikų visais laikais nemėgstamų klasėje. Tarsi tai visai normaly. Jei pedgogai sugedusio mąstymo ko norėti iš vaikų.

Egis

Egis portretas
Nekreipkit dėmesio.Lengviausia pasakyt.Ne visi žmonės šiais laikais būna (tolerantiški,debilai,ar šiaip ne žmonės)?

nestebina

nestebina portretas
manau kad vaikai kartoja ka girdi šeimoje.Pati auginau vaika su negalia ir kieme džiaustant skalbinius priėjo savo kiemo mergaitė ir paklausė ar čia tos durnės rūbus džiauni.Ką gali atsakyti penkiu metų vaikui.

Mociute

Mociute portretas
Pasakysiu trumpai ,vaikai yra teveliu veidrodis ,abejingumas viskam ,kas ne mano ,jokios uzuojautos ,zmones pasidare buki kaip buldozeriai, aisku ,yra isimciu ,bet jie kaip baltos varnos.O berniukui linkiu sveikatos ,mamytei istvermes ,mokinkites ,,atsimusineti,, nuo akiplesu ir kiek ymanoma ,nekreipti demesio.

Birutė

Birutė portretas
Vaikų poelgiai priklauso tik nuo pačių tėvų.Berniukui linkiu stiprybės,o kartu ir tėveliams,Viskas bus gerai.Dėl patyčių tai nereikia kreipti dėmesio,o jeigu jau įžūliai,tai vienintelis būdas jiems pasakyti ,,ačiū,mes tai žinome,, tai pravers.Aš tai patyriau ir žinau.

Mama

Mama portretas
To Gydymas: Tomas tris mėnesius gydytas Kauno klinikose, mėnesį reabilitacinėje sanatorijoje Kačerginėje. Dar 10 d. kursas reabilitacijos procedūrų praeitas Šiauliuose. Neužilgo vėl keliaus pas kauniečius gydytojus apžiūroms ir įvertinimui kaip formuojasi randai. Namuose tepamas kremais ir silikono pagrindo tepalais. Visos priemonės ir procedūros gali suminkštinti, bet NEPANAIKINA randų. Neužaugina odoje porų ir plaukelių, negrąžina atliekamų odos funkcijų. Tai nėra vien kosmetinė problema ir visa tai liks visam likusiam gyvenimui, o vaikui augant nuolatos reikės stebėti ir koreguoti tas vietas, kurios trukdys tiesiog normaliam judėjimui. Mes visa tai suprantame, darome ir darysime viską, kas yra ar bus įmanoma. Straipsnio tema kita.Tame visame fizinių iššūkių fone, vaikui tiesiog norisi būti vaiku! Rodymas pirštais ir kvaili aplinkinių žaidimai tikrai nepadeda niekam, juolab potrauminį stresą išgyvenanties žmonėms!

Agnė

Agnė portretas
Labai džiaugiuosi, kad toks šaunus vaikis išgyveno. Kai baigs formuotis randai, yra begalė priemonių, kurie padaro randus ne tokius matomus bei pagerina gyvenimo kokybę (netempia odos vaikui, neniežti, orui keičiantis ne taip maudžia ir pan.). Pasidomėkite. Ir linkiu sutikti kuo daugiau draugiškų žmonių! Sėkmės Jums!

Agnė

Agnė portretas
Nu niekaip nesuprantu tokių žmonių, kurie šaiposi iš randų, ūgio ar svorio. Klausykit - koks jūsų reikalas? Žiūrėkit savęs, o ne kitų! Taip, ir mano vaikai įdėmiai apžiūri neįgaliuosius, neg.rus, kinus ir kitokius žmones, o man tai puiki proga supažindinti vaikus su pasauliu! Ne visi žmonės vienodi, ne visi sveiki. Reikia su vaikais apie tai kalbėti. Jie turi teisę žinoti. Ir randuotiems vaikams taip pat reikia pažaisti, reikia bendrauti. Nesuprantu, ko čia šaipytis?

Mes

Mes portretas
Mes ir stiprius nudegimus turim veidukas dar labiau nudeges... Su patyciom kovojam 5 metus ir tikrai daugiau pasitaiko ne vaiku o suaugusiuju ar paaugliu....

Gydymas

Gydymas portretas
Šiam berniukui dar reikia randú gydymo konservatyviom priemonėm, nes randai baigia formuotis galutinai po nudegimo traumos praėjus 1-1,5 metu. Tad juos dar galima koreguoti! Koreguojančiom priemonėm galima juos sumažinti. Ar buvo ir kur reabilitacijoje, ar jà tęsia namú sàlygomis?

Gabrielius

Gabrielius portretas
Idiotai, išgirsčiau nors kokį įžeidžianti žodį apie bent kurį vaikeli, pamatytų manyje demoną, tikrai savo žandikauliais nieko nekramtytu!

Mmmm

Mmmm portretas
Visiška tiesa. Patyčių pilna visur. Nebūtinai net rabdus turi turėti. Būsi lėtesnis , tai mokykloje suvalgys. Vaikai labai žiaurūs. Deja manau tai tėvų auklėjimas. Ne kartą teko girdėti kaip tėveliai patys prie mažų vaikų apkalbinėja ir juokiasi iš kitų žmoniű. Tai ir vaikai taip daro. Sėkmės berniukui, apgis randeliai , viskas bus puiku ;)))

Zita

Zita portretas
Taip labai jus užjaučiu.Ir toji mergaitė.....Labai nesuvokia kas gerai kas ne ....SVARBIAUSIAI SUAUGE TURETU NEPAVIRSTI TAIS KURIE NEVA NENORI DRAMATIZMO....AS VAIKYSTEJE 5 METU IŠSIGANDAU .IR SUSIRGAU EPILEPSIJA MOKSLI METAMS PRASIDEJUS .VAIKAI TYČIODAVOSI BET NE VISI.TAIP MAN TEKO IŠVAŽIUOTI I ŠVEKŠNOS INTERNATINE MOKYKLA....TEN BUVO IVAIRIU .VA TODEL IR SUPRANTU TOKIUS VAIKUS KURIEMS ŠIRDYJE LABAI JAU SKAUDU .....TAIP TEVAMS NEGALIMA BUTI ABEJINGAIS .JUK MUS MOKINO .NE VISKAS GRAŹU KAS AUKSU ŽIBA .SVARBU DVASIOJE RAMYBE IR GERIS .ATLEISKIME IR MUMS BUS ATLEISTA ....

as

as portretas
Vaikai vaikais, bet vaikams pavyzdį rodo šeima - mes susidūrėme su situacoija, kai mažamečių vaikų mama - du vaikučiai, kokių 5 ir 3 metukų - visk girdėjo, kai jų mama įžeidinėjo ir žemino suaugusius žmones, nes jie pirmesni stovėjo eilėje. Mama pakeltu tonu vyresnio amžiaus žmonėms tėškė į akis - "storuliai", "nevykėliai" - sudrausminus ir pakomentavus, kad mes esame prieš patyčias šalia vaikai viską girdi ir mato, moteris atsisuko ir tėškė - savęs žiūrėkite debilai :( Taigi, mes mokome vaikus. Jeigu mūsų galvose prieš patyčias savaitė - tai mes ir nesityčiojam savaitę, ir tokia kaip ši mama (beje irgi ne iš lieknųjų, bet nenusileidom iki jos lygio komentuodami) laukia nesulaukia kada ji baigsis, o jos vaikučiai neiškęs ir tos savaitės.

Algys

Algys portretas
Tegul neima vaikas i galva,vaikai is pavydo tyciojasi,tegu jam tai ir pasako kad jis vienas visoj Lietuvoj toks zymus,issiskiriantis is kitu,zvaigzde,todel kiti ir pavydi.

Auklėtoja

Auklėtoja portretas
Nieko nebus.Randus reikia gydyti toliau. Domėkitės kaip. Palangoje taip nudegusią mergaitę dar būdama paauglė atsivedžiau į paviljoną ledų,suaugę žiūrėjo kaip į žvėrį,badė pirštais.,,Žiūrėk kaip neprotingai vaiką saulėj nudegino,,.Mergaitė puikiai mokėsi,išvyko į Floridą,plastine operacija susitvarkė veidą,sukūrė šeimą,augina dvi mergaites,bet savo vaikystę,paauglystę,abitūros balių atsimena kaip baisų košmarą.Tinkamai reaguoti į patyčias vaikui neįmanoma Vaikams ir mums,suaugusiems,nuvalius užpakalį tenka atsakyti kodėl apgamas,raukšlė,dėmė,negražus dantis,stora ranka ar koja.Nepakantumas ir nepagarba kitaip atrodančiam.Lietuva myli idealius ir jaunus,gražius

Ir dar:

Ir dar: portretas
Žinot, tai ta mergaite gal nevisiskai pilno proto galejo buti, kad toki zaidima bande zaisti?...

Labai gerai, kad

Labai gerai, kad portretas
Mama parašė šį straipsnį. VAIKAI MOKOSI PAGAL TEVŲ PAVYZDĮ.. butina vaikus drausminti, kai jie elgiasi netinkamai. Tik taip jie turi galimybe tapti socialiais zmonemis. Nebent ruosiami gyventi pagal dziungliu istatymus. Deja, tokiu, dirbdama darzelyje is 20ties matau 3. Jų tėvai visiskai nedrausmina, kaip sake, "kad netraumuoti"..... tai viena is tu triju jau auga vagylka :( o kaip tik dabar reiketu isaiskinti, kad svetimu zaislu ir daiktu i savo spintele deti negalima. Na, bet tevai netraumuoja mergaites.......

GEDRIMA

GEDRIMA portretas
po avarijos turiu randus ant veido. salio smakro ir lupos.gan nemazi.Niekada nekilo mintis plastinei operacijai.Jusu atveju.kai paklaus arba pasakys koks negrazus .Atsakymas turetu nuskambeti taip.Pavydi,Juk tu tokiu neturi,vyrus randai puosia.Jus labai imat i galva kas ka sneka ,ar galvoja,Tas vaikelis labai fainas ,Gyvenkit kaip gyvene ,ir Jus uzmirsit randus (kaip ir as uzmirsau)Neprivalot duoti atsakaitu,ir aiskintis,Auksciau galva,Bus merginu numyletinis kai uzaugs.

Bobute

Bobute portretas
Lietuvai senai budinga tyciotis....prie socializmo tai buvo. Ir prie liberalaus kapitalizmo tai yra ...tik ziauriau...

Apie patyčias

Apie patyčias portretas
Daugiausiai ir tyčiojasi ne vaikai, o jų tėvai. Vaikai tik ima iš jų pavyzdį. Ypač iš kitų tyčiojasi nepilnaverčių šeimų tėvai. Mamos, kurios neturi vyrų (tokių jau dauguma), arba tos, kurioms gimęs nesveikas vaikas, kitus vadina nesveikais ar invalidais. Kartais pagalvoju, ar tik nebus jų nubaudęs Dievas, kai jos taip vadino kitus...

Lolita

Lolita portretas
Linkiu Jums ir Jusu vaikui stiprybes. As pati dirbu darzelyje ir su panasia dilema susiduriu daznai. Gaila kad musu visuomene yra ant tiek degradavusi. Vaikai yra geri nuosirdus. Jie kopijuoja suaugusius ir aisku pirmiausia tevus. Kaip tevai kalba elgiasi jie visa tai atkartoja. Taciau kai vaikui paaiskini jis kuo puikiausiai viska supranta ir netgi atjaucia kita. Taciau super mamytes ir teveliai ant tiek buki , kad sito suvokti negali nes jiems svarbu tik kaip jie atrodo, jie net savo vaiku nepastebi, nes mato tik save.

Saule

Saule portretas
Jei vaiko mama skaitys komentarus tai as patarciau mazam ploteli pabandyti tepti ,,Maria Treben,,zoleliu trauktine.Musu atveju tai padejo.Labai gaila kad kai kurie tevai neismoke savo vaiku mandagaus elgesio kitu zmoniu nelaimej.

S

S portretas
Kaip bebutu gaila ziauriu daugiau negu uzjaucianciu.stiprybes ir nekreipkit i tups issigimelius demesio

Kęstutis

Kęstutis portretas
Teisingai nereika kreipti dėmesio į kitus tokia nelaimė gali bet kam atsitikti

Inga

Inga portretas
Labai gražus berniukas,sėkmės.

mama

mama portretas
Cia tevu kalte ,kad neismoke vaiku uzjausti,pagaileti patyrusiu nelaime ar siaip neigaliu.Tai tokiem tevam ar vaikam kurie tyciojasi is kitu gali nutikti baisesni dalykai.Lazda turi du galus.Ir tevai tai turetu suprasti
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių