Gydytoja psichiatrė: saugotis reikia ne sergančiųjų šizofrenija, o jų elgesio

Gija

Gija portretas
Ne aplinkiniams reikia ligonį gydyti o medikams.Kodel sveiki žmonės turi jaustis nesaugiai ir izoliuotis , manau ligonis turi būti izoliuotas nuo sveikų žmonių ir netrukdyti sveikiems gyventi.Labai keista,kad yra atvirkštinis variantas.Seimoje su tokiu žmogumi vienas vargas, žodį sakant turi galvoti ,kaip jam tas žodis nuskambės ligoniui, kaip jūs reaguos.Vienu žodžiu, ligoniams laisvę laisvai judėti o sveiki turi izoliuotis ir stabdyti savo gyvenimą.

Kristina

Kristina portretas
Ar yra sergantį šizofrenija mamytė nuo 15 metų vartoja vaistus kuri pagimdė sveiką vaiką augina vaiką?

Nukentėjus

Nukentėjus portretas
Gyvenau su šizofreniku 30 m.Neduok dieve ,net priešui nelinkiu ,ką teko patirt ,Lengva ,čia tai doktorkai kalbėt -"būkit kartu ,bendraukit ,nebijokit ",ir t.tMano buvęs vyras vos namų nesudegino ,manto ir vaikams sutraumavo sveikatą visam gyvenimui.Aišku ,ne fiziškai ,bet psichika visiems pakito.

Anonimas

Anonimas portretas
Daugiausia tokių priviso po 1990 metų, liandzbergmečio aukos sužalotomis smegenėlėmis. Nemažai net seiman ir vyriausybėn pakliuvo. Atpažinti juos lengva, kasryt juos vis rusai puola....Stalinas ir KGB vaidenasi...

Vdo

Vdo portretas
Kaune pilna tokių ligonių, eilinės posovietinės atmatos išaugusios sovietiniais laikais ir savotiškai traumuoti, o vaikai kokie tai baisu kurie eiliniai marozai išsišiepę pašaipūniški degradai savo išsigimusiu samoju. Ir to Lietuvoje dar daug yra tokios kultūros amoralūs šūdo gabalai didžiausia sudaranti dalis Lietuvoje. Kažkokie ropojantys pažeme šliužai daug kuo nelaimingi. Nepalyginsi su maloniais užsienėčiais, iki jų dar toli Lietuviams.

Bijok-nebijok

Bijok-nebijok portretas
Straipsnio pavadinimas. Ir sugalvok tu man.

Košmaras

Košmaras portretas
Mazaliauskienė - psichiatrijos bendruomenės gėda: melagė, analfabetė, aferistė - jai kalėjime prižiūrėtoja būti. Dėl ligonių jai nusispjaut. Jai tik ppinigėliai rūpi..

Pastebetojas

Pastebetojas portretas
Gali pasakyti kur mokslus baigei is ligos zodizio. Jei šizofrenija, tai lietuvoje ar tarybu sajungoje, skicofrenija -vakaruose.

na,ir duoda ,,psichiatre,,, ....

na,ir duoda ,,psichiatre,,, .... portretas
,,Dumtraukis ,, teisingai pastebejo tarp PSICHO ir PSICHIATRO labai plona riba... antraip sakant jie niekuo nesiskiria...

Dumtraukis

Dumtraukis portretas
Man atrodo,kad tarp psichiatro ir psicho labai plona riba.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių