Seksualinis paauglių aktyvumas – kelias ne tik į depresiją

Grįžti į straipsnį

Taigi

Taigi portretas
Ankstyvas lytinis gyvenimas pirmiausia veda prie visos visuomenes istvirkimo ir moralines degradacijos.Turim pasekmes -ne tik jaunu zmoniu depresijas,savizudybes,nes viskuo persisotinus gyvenimas pasidaro beprasmiskas.

Buvo taip

Buvo taip portretas
Sauliukas buvo itin kyšių prisigriebusios medikės sūnus, mokytis nenorėjo, bet įkištas buvo į prestižinę mokyklą. Nesimokė. Nuo 16 metukų pradėjo lytiškai santykiauti su Kaune gausiai lytiškai panbaudota ir nuabortuota 16mete .nga - ši su Dauno sindromu... Kadangi rubuilis ir keksais su majonezu nešertas Sauliukas nesuprato, kad In.a gausai nudėvėta, mat neturėjo jokios seksualinės patirties iki tol, mitri Ing.s močiutė sugebėjo Saulikui parengti visokių siurprizų iš kulinarinio paveldo srities, Sauliukas, sulaukęs 18 metukų, nukaliošintą ir sindromų nukamuotą In.ą vis dėlto vedė... Tiesa ta, kad sindromų nutampyta I.ga ilgai negyveno... putlusis našlys dabar žinomas verslininkas, nors net bendrojo lavinimo mokyklos kurselio neįstengė baigti - egzaminų rezultatus teko nusipirkti...Visuomenėje save pozicionuoja gerbtinu asmeniu...

Tiesa apie visuomenės "pažibas" ir jų paauglystę...

Tiesa apie visuomenės "pažibas" ir jų paauglystę... portretas
Kai .alė gimė, jos mama ir tėvas artėjo prie 40 m. .alės snukis kibiras, kaulėtos gauruotos kojos, srutų spalvos akys, ūsai ir barzda yra, kūnas išmatų statinė pakabinta ant lūžtančių degtukų, žvilgsnis idiotės, peraugo iki 2 m ūgio, su kupra. Mokytis negali, tuštintis nesugeba, klizmuojama. Motina ligoninėse juodžiausiuose darbuose, bet žinojo visų LTSR įžymybių priklausomybes, nesantuokinius vaikus, kt. Savo D.lę aprūpindavo reikiamais kvaišalais, o dokumentacija su įrašu, kad .alė lytiškai santykiauja su biologiniu tėvu, būtų krachas. Po 1990 m .alė su savo mama įgudo, kvaišalų platinimo tinklas siekė visus žinomesnius Vilniaus asmenis. .alė jau virš 20 m M.U „specialistė“, užsiima tuo pačiu, prokurorų, žymesnių valdininkų, verslininkų, politikų, vadinamųjų menininkų atžalos priklausomos nuo kvaišalų, o M.U profesūra, dėstytojai... kam uostomieji, brangesni, kam pigesnių gana. Pas psichiatrus neregistruoti, reikalingos „nepriekaištingos“ reputacijos.

Medik.

Medik. portretas
Jaunimui turėtų rūpėti mokslas , sportas.Laisvaikiu buvimas gamtoje plaukiojimas.Dabar tik seksas galvoje , žinoma ne visiem.Manau kurie nuo jaunųų dienų svarbus seksas, vadinasi auginti ne taip.Nes sekso poreikis nevaldomas gimsta is blogo auginimo , tiesiog tėvams nebuvo svarbūs vaikai..Paskaitiykite Japonų medicinos literatūros apie seksą,sekas dažnas net vyram suaugusiem nesveika , moterims taip pat.Nuo dažno sekso vyrai moterrys sensta greičiau.Atkreipkite dėmesį i senas panas,vyrus senbernius, jų veidai visai kitokie, nei tu kurie duodasi kas dieną Prostitutės gyvena trumpiau,jeigu būtų sveika seksas ,gyventu ilgiau.Taip kad siulyčiau jaunimui neskubėti , viskas priešakyje ir savo imtynių vietų patarčiau nuo mažens netliesti.Nes liečiant atsiranda pojūtis, kiekvieną kartą gali atsirasti noras pasičiupineti. Tevai, stebekite kaip užmiega vaikai,kad jų rankutes, kol užmiega ,būtų ant kaldros,dekucio.

>

> portretas
Kiek,"rupintojeliai"", is biudzeto - NOR ?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių