„Žalgiris“ – per žingsnį nuo LKL čempionų titulo

„Betsafe-LKL“ finalo serijoje dar kartą užtikrintai triumfavusį Kauno „Žalgirį“ nuo 11-ojo iš eilės čempionų titulo skiria tik viena pergalė.

Martino Schillerio auklėtiniai svečiuose Vilniaus „Rytą“ įveikė 92:70 (25:16, 21:23, 21:15, 25:16) ir serijoje iki trijų pergalių jau pirmauja 2-0.

Trečiasis ir galimai paskutinis serijos mačas Kaune bus žaidžiamas pirmadienį, 18.30 val.

Giedriaus Žibėno kariauna „Žalgiriui“ priešinosi pusę kėlinio. Sužaidus pusę pirmojo ketvirčio „Rytas“ pirmavo 13:10, bet žalgiriečiai spurtavo 13:0 ir išsiveržė į priekį 23:13.

Antrojo kėlinio pabaigoje vilniečiai kiek priartėjo (39:46), tačiau po pertraukos „Žalgiris“ greitai atstatė dviženklę persvarą (53:39), o per likusį laiką intriga nebesugrįžo.

Ketvirtajame kėlinyje kauniečiai apsukų nesumažino – spurtavo 14:2 bei pradėjo varžovų talžymą 81:58. Šeimininkai didesnio sutriuškinimo išvengė tik paskutinėmis minutėmis.

„Rytas“: Andrew Goudelockas 17, Martynas Echodas 13 (6 atk. kam.), Gytis Radzevičius 12, Arnas Butkevičius (6 atk. kam.) ir Ivanas Buva – po 8.

„Žalgiris“: Nigelas Hayesas 15 (3/4 trit.), Joffrey Lauvergne’as, Artūras Milaknis ir Thomasas Walkupas (6 rez. perd.) – 14, Lukas Lekavičius 11.