„Žalgiris“ Eurolygoje startavo nesėkme

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pirmosiose Eurolygos sezono rungtynėse sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje 58:70 (19:19, 11:18, 16:18, 12:15) nerado priešnuodžių Vitorijos „Baskonia“ komandai.

„Žalgirio“ sezoną Eurolygoje galingu dėjimu po Mariaus Grigonio perdavimo pravėrė Martinas Gebenas, dvitaškį kitoje atakoje rinko Zachas LeDay, tačiau puolimu nesiskundė ir priekyje 4:7 buvę svečiai. Iš trečio bandymo per vieną ataką pirmą kauniečių tritaškį realizavo M.Grigonis, puikiai Z.LeDay poziciją išnaudojo Edgaras Ulanovas, kuris čia pat sėkmingu žaidimu išvedė Lietuvos čempionus į priekį rezultatu (15:13), o varžovų gynybą pralaužęs taškus pridėjo ir Jockas Landale‘as – 17:13. Ketvirčio pabaigoje pasižymėjo Lukas Lekavičius, bet teisėjo švilpukas skelbė visišką lygybę 19:19.

Antrajame kėlinyje į aikštelę žengęs Artūras Milaknis iškart ėmėsi darbo pataikydamas iš toli, bet tai buvo vieninteliai šeimininkų taškai per šešias minutes (22:26). Taškų badą tolimu šūviu nutraukė M.Grigonis, tačiau kauniečiai toliau niekaip nerado kelių krepšio link ir po „Baskonia“ taiklaus tritaškio atsiliko jau 25:31. Per likusias 85 sekundes įveikti gynybą pavyko L.Lekavičiui ir pastarojo perdavimą tritaškiu pavertusiam bei deficitą iki 30:37 sumažinusiam M.Grigoniui.

Antrą pusę naudingai pradėjo L.Lekavičius, dėjimu tribūnas žadino J.Landale‘as – 34:41. Tiesa, čia pat deficitas pasiekė naujas aukštumas 34:46, tad nieko nelaukęs pasitarimui žalgiriečius sukvietė Šarūnas Jasikevičius. Nors reikalai ginantis buvo pakankamai geri, puolime ir toliau sekėsi itin sunkiai, todėl skirtumas tarp komandų niekaip nemažėjo (38:48). Tuomet triukšmo bangą sprogdino tritaškį su pražanga įsūdęs E.Ulanovas, ledus pralaužė atsilikimą iki 44:50 sumažinęs Thomasas Walkupas. Prieš lemiamą rungtynių atkarpą apie save priminė Z.LeDay (46:50), tačiau penkiais taškais kėlinį uždarė vėl labiau atitrūkę 46:55 baskai.

Ketvirtą kėlinį tritaškių salve atidarė A.Milaknis, lygiai tuo pačiu varžovus baudė triukšmo lygį kėlęs J.Landale‘as – 55:59. Tiesa, staigiai „Baskonia“ krepšininkai ramino aistras atitrūkdami iki 55:66. Laikui tirpstant sau įprastu stiliumi taškus pelnė L.Lekavičius, tačiau rungtynės pamažu slydo iš rankų (57:68). Rezultatas nesikeitė daugiau nei tris minutes, tad ramiai reikalus sutvarkę varžovai išrašė pirmąjį pralaimėjimą kauniečiams rezultatu 58:70.

„Žalgiris“: M.Grigonis 10 (3/6 trit.), L.Lekavičius 10, A.Milaknis 9 (3/7 trit., 2 per. kam.), J.Landale‘as 9, E.Ulanovas 9 (5 atk. kam.), Z.LeDay 7 (6 atk. kam.), T.Walkupas 2, M.Gebenas 2, A.Perezas 0, N.Hayesas 0 (7 atk. kam.), P.Jankūnas 0.

„Baskonia“: S.Shieldsas 19 (5 atk. kam.), T.Shengelia 13 (6/7 dvit.), L.Vildoza 10 (5 rez. perd., 2 per. kam.), M.Janningas 10 (2 per. kam.).

kaunietis

kaunietis portretas
KAM TEN STENGTIS DĖL KOKIO NEMATYMO IŠ PALUBIŲ? BILIETAI IŠŠLUOTI IŠ ANKSTO SKELBĖ ŽINIASKLAIDA, O KO DAUGIAU REIK?GALIT IŠ VISO NEIT AR IŠEIT JEI NEPATINKA..tikslas pasiektas pinigėliai sušluoti..

senjoras

senjoras portretas
komercija daugiau nieko visam sporte, o krepšinyje daugiausia- turi komanda pinigų, prisiperka gerų žaidėju ir ale garsina komandas pvz su senais pavadinimais Žalgiris ar CASK- o kad iki tikruju tokiu komandu kaip iki mėnulio- aišku normaliai mastančiam- nei Žalgiris lietuviškas, nei CASK rusiškas..nematėt jūs nei tikro Žalgirio, nei tikros CASK.. savivaldybė aukoja milijonus, meras didysis fanas, kiti ir suneša pinigus už bilietus..o tas juodai ar pilkai dryžuotas nelabai ir stengiasi, sutartis sudaryta, pinigėlius gauna, o jam tas vardas Žalgiris-dzin

kas nors atsiprašys bent jau mūsų?

kas nors atsiprašys bent jau mūsų? portretas
Rungtynes, mes žiūrovai, kurie sėdėjome viršuje už krepšio, turėjome stebėti, visiškai nežinodami rezultato, nes neveikė švieslentė…