„Žalgirio“ krepšininkai sutriuškino „Pieno žvaigždes“

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) trečiadienį čempiono titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ namuose 81:47 (17:18, 28:11, 13:13, 23:5) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.

Svečiai lygiai žaidė pirmajame kėlinyje, kurį net sugebėjo laimėti 18:17, bet antrajame kėlinyje Pasvalio ekipos puolimas sustojo, o Luko Lekavičiaus ir Roko Jokubaičio energijos įkvėpti žalgiriečiai 10 minučių atkarpą laimėjo 28:11. Po trijų kėlinių skirtumas išliko panašus - 58:42. Ketvirtajame kėlinyje svečiams priešintis nebeužteko jėgų, o įsibėgėjęs „Žalgiris“ ėmė triuškinti varžovus.

Šeimininkams 16 taškų pelnė be klaidų atakavęs R. Jokubaitis (dvitaškiai 3/3, tritaškiai 3/3, baudos 1/1), 11 - Jockas Landale‘as (11 atk. kam.), 10 - L. Lekavičius, 9 - Zachas Leday‘us.

Pasvalio (0/2) ekipoje 17 taškų surinko Paulius Petrilevičius, 10 - Miha Lapornikas.