„Žalgirio“ dubleriai žengė pirmą žingsnį į ketvirtfinalį

Jaunatviškas entuziazmas prieš patirtį. Taip galima apibūdinti NKL – „Vikinglotto“ aštuntfinalio akistatą tarp Kauno „Žalgirio-2“ ir Molėtų „Ežerūno-Atleto“. Kauniečiai per pirmąsias atkrintamųjų  varžybų rungtynes savo aikštėje 85:71 palaužė Molėtų „Ežerūną-Atletą“.

Arvydo Gronskio treniruojami dubleriai ant parketo žengė kupini noro įrodyti savo pranašumą. Kauniečiai iškart kibo į atlapus svečiams ir atitrūko 7:0, o po dviejų iš eilės Karolio Babušio tolimų šūvių bei Justino Ramanausko tritaškio 8 min. ekipas skyrė jau triuškinamas atstumas – 28:7. Vis dėlto „Ežerūnas-Atletas“ pamažu atsitiesė ir ėmė artėti. 14-ąją min. varžovus skyrė tik 11 taškų (32:21). Nors vėliau pagirtinai kovojusio aukštaūgio Giedriaus Bergaudo, J.Ramanausko bei kitų dėka kauniečiai vėl pabėgo 67:47, paskutiniame kėlinyje intriga sugrįžo. Igno Juškevičiaus ir Evaldo Džiaugio vedami Molėtų krepšininkai suaktyvino gynybą, o patys siuntė kamuolius į krepšį vieną po kito. Likus žaisti 3 min. svečiams pavyko priartėti iki 11 taškų (64:75), o paskutinę minutę ekipas skyrė tik 9 taškai. Vis dėlto šeimininkai atsakė dviem Dominyko Stenionio tritaškiais iš eilės ir nuramino aistras.

Nugalėtojams Justinas Ramanauskas pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 3/8 trit., 2/3 baudos metimai). Dominykas Stenionis pridūrė 13 taškų (3/4 trit.), Paulius Murauskas 12, Giedrius Bergaudas 8 (7 atk. kam., 21 naud. bal.).

„Ežerūnui-Atletui“ Ignas Juškevičius pelnė 17 taškų  (7/12 dvit., 9 atk. kam., 22 naud. bal.), Evaldas Džiaugys 12 (5/11 dvit., 7 atk. kam.), Rokas Mačiulis 11.

Galutinį aštuntfinalio serijos iki 2 pergalių tašką „Žalgiris-2“ gali padėti per antrąsias rungtynes antradienį Molėtuose. Jei nugalės molėtiškiai, kovo 6 d. serija grįš į Kauną.