„Vilkai“ kandžiojosi, bet „Žalgirio“ neįveikė

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Tie fanai jau darosi politiniai zombiai.

To hm

To hm portretas
Ne is Minesotos yra timberwolwes, pas mus labai daug timber Ikejai pateike,isplukde i Kinija tai wolves ir Vilniuje daugiau kaip 700m. yra vienas wolve. Gaudai kampus?

Danutė

Danutė portretas
Wolves idiotiškas komandos pavadinimas, tik primityvūs žmonės galėjo tokį sugalvoti.

Hm

Hm portretas
Tie WOLVES iš Minesotos ?

Aga

Aga portretas
Taip tie fanai šūdo gabalai. Užmiršo kaip Žalgiris prie Šaro skraide Žeimelio lėktuvu? Žasinai sukos.

Anonimas

Anonimas portretas
Jei ne sitas meras tai sitie fanai jei juos taip galima vadinti dabar klykautu aptriususioj kauno haleje o tas zalgiris zaistu A lygoje .

Marozai,

Marozai, portretas
prie Matijošaičio buvo pastatytas Dariaus ir Girėno stadionas, Ledo rūmai, Žalgirio tarptautinių standartų paukimo baseinas, irklavimo bazė ir išgylinta trasa Lamlėdžiuose, statomas iengvosio atletikos maniežas , kuriame galės viduje treniruotis net ir diskininkai ir ietininkai,vyksta dabar konkursas, statyti naują Kauno marių prieplauką ir buriiavimo bazę. Kuriame Lietuvos mieste toks dėmesys sportui.Užuot šūkavę "putin chuilo" vykit savanoriauti į Ukrainą,Gana ,mylėti Ukrainą iš tolo

Marozai

Marozai portretas
Kuo patys kvep,tuo kitus tep...

GWB chunveibinams

 GWB chunveibinams portretas
Jau pirmosiomis karo dienomis „Vičiūnų grupė“ perdavė Ukrainai ne vieną sunkiasvorę transporto priemonę logistikos tikslams – sunkvežimiai naudojami ir karo zonose, ir likviduojant karo padarinius, ir užtikrinant humanitarinę pagalbą Ukrainos miestuose: Kijeve, Charkove, Dnepropetrovske, Odesoje ir Ivano Frankivske.veikė VIČI filialai..Ar auromašinos grįžo į Lieuvą.Iš fabikų aišku nieko neliko.Ką asmeniškai pakojo iū ąū mln savo turto Gabrielius ar Ingrida. Nelygikite didžiojo piršto su b..iu

Virusologas

Virusologas portretas
JUK tai priedurniai, kurių kaukolėse skersai raudonas siūlas, ausims prilaikyti. Jei ne mero vadovaujamos savivaldybės parama , Žalgiris būtų Juventus lygio.Jūs galimai apkrėsti "visatos valdovo" chunveibinų virus.

Kauniečiai

Kauniečiai portretas
Bravo. Pritariame. Nuo rublinio žiemelio klubo dvokia kaip nuo Kauno mero. Šlykščiai dvokia.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Kaip visada sergame už Kauną irdžiaugiams pergale.Matosi visi nori pasipuikuoti pergale prieš Žalgirį ir kai tie grįžta iš sunkių tūrų atsiranda viltis ,tad drąskosi iki nukritimo.Tik viena liūdina,kad sirgaliai nesipurvintų patys su tokiais šlykščiais įžeidinėjimais ir dar savo merą prijungia.Gaila, jūsų meras visą laiką gelbėja krepšinį.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių