Trys lietuviai Lenkijos krepšinio čempionate pelnė 51 tašką

Vienuoliktą pergalę 24-ose Lenkijos vyrų krepšinio lygos rungtynėse iškovojo ir į aštuntą vietą šešiolikos komandų turnyre pakilo Sopoto "Trefl" klubas su Šarūnu Vasiliausku, Eimantu Bendžiumi ir Tautvydu Lydeka, varžovų aikštėje 95:56 (20:16, 21:7, 30:9, 24:24) sutriuškinęs penkioliktojoje pozicijoje likusius Tarnobžego "Jezioro" (6 pergalės ir 18 pralaimėjimų) krepšininkus.

Eimantas Bendžius nugalėtojams pelnė 20 taškų, Tautvydas Lydeka - 18, Šarūnas Vasiliauskas - 13, Willie Kempas ir Michalas Michalakas - po 11.

Per 24 su puse minutės (24:40) E.Bendžius pataikė 3 tritaškius iš 5, abu dvitaškius bei 7 baudų metimus iš 8. Be to jis atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir prasižengė 2 kartus.

21 su puse minutės (21:34) žaidęs T.Lydeka pataikė 8 dvitaškius iš 10, realizavo abu baudų metimus, atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 4 kartus.

Nepilnas 24 minutes (23:43) aikštėje praleidęs Š.Vasiliauskas į varžovų krepšį įmetė 3 tritaškius iš 5, 2 dvitaškius iš 4, sugriebė 2 ir perėmė 3 kamuolius bei triskart prasižengė.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Kevinas Wysockis (23 tšk.), Joshas Milleris ir Jakubas Patoka (po 8 taškus).

Lenkijos krepšinio lygoje pirmauja Zelionos Guros "Stelmet" (19/5) ekipa.

Ovidijaus Galdiko Gdynės "Asseco"(14/10) klubas užima septintą vietą, o Arvydo Eitutavičiaus Vloclaveko "Anwil" (11/14) komanda - vienuoliktą.