Trumpai rungtyniavęs I. Brazdeikis taškais nepasižymėjo

Absoliutūs NBA autsaideriai „New York Knicks“ (4-20) patyrė dar vieną triuškinamą pralaimėjimą, o rungtynių pabaigoje laiko pasireikšti gavo ir lietuvis Ignas Brazdeikis. Niujorkiečiai išvykoje 87:115 (22:32, 19:28, 18:26, 28:29) nusileido „Portland Trail Blazers“ krepšininkams (10-15).

Ketvirtojo kėlinio viduryje į aikštę žengęs I.Brazdeikis per 5 su puse minutės taškų nepelnė (0/1 trit.), tačiau atkovojo vieną kamuolį ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Tai buvo septintas lietuvio pasirodymas ant NBA arenos parketo. Iki šiol per per 6,7 minutės jis renka po 2 taškus ir atkovoja po 0,7 kamuolio.

„Knicks“ šiose rungtynėse viltis iškovoti pergalę prarado dar per pirmąją rungtynių pusę, kurią pralaimėjo 41:60, o labiausiai prie to prisidėjo Damianas Lillardas.

„Blazers“ gynėjas vos per tris kėlinius surinko 31 tašką ir pataikė net 8 tritaškius iš 12.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 31 (8/12 trit., 6 rez. perd.), Hassanas Whiteside'as 17 (15 atk. kam., 5 blk.), Carmelo Anthony ir Anfernee Simonsas po 16, CJ McCollumas 13.

„Knicks“: Julius Randle'as 15 (7 atk. kam.), Mitchellas Robinsonas 14, Allonzo Trieris 11.