Tritaškiais prapliupęs „Rytas“ nukovė „Monaco“ krepšininkus

Vilniaus „Rytas“ (2-1) antroje mačo dalyje pataikė 9 tritaškius iš 13, įskaitant tašką rungtynėse padėjusią tolimą Arno Butkevičiaus bombą, ir tai nukalė pergalę trečiosiose Europos taurės „Top 16“ etapo rungtynėse.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai trečiadienį namie 80:75 pranoko „Monaco“ (1-2) ekipą ir laimėjo antrą kartą iš eilės.

Pirmoje dvikovos dalyje pataikę tik 5 tritaškius iš 18, po ilgosios pertraukos vilniečiai varžovus baudė nuostabiu taiklumu. Trečiajame ketvirtyje jie realizavo 5 tritaškius iš 6 ir įgijo didžiausią persvarą rungtynėse (58:49), tačiau ji subyrėjo per kelias akimirkas.

„Monaco“ trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirto pradžioje spurtavo 12:0 ir panaikino visą sostinės komandos pranašumą.

Visgi tai nepalaužė „Ryto“. Vėl prisitaikę iš toli, jie perėmė iniciatyvą, o tašką padėjo Butkevičiaus tritaškis, likus žaisti 33,7 sek. „Ryto“ puolėjas paskutinėmis atakos sekundėmis pataikė tritaškį iš 8 metrų ir padidino persvarą iki 80:73.

„Rytas“: Terrellas Holloway 13, Pako Cruzas 12, Arnas Butkevičius ir Deividas Sirvydis – po 11.

„Monaco“: Jaleelas O'Brienas 23 (10/12 dvit.), Norrisas Cole'as 21, Yakuba Ouattara ir Anthony Clemmonsas po 7.