Tritaškiais ALBA ekipą suvarpęs Milano klubas pratęsė pergalių seriją

Trečiąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Milano „Armani Exchange“

Ettore Messinos auklėtiniai išvykoje 84:70 (13:18, 29:16, 22:22, 20:14) įveikė Berlyno ALBA (7-13) krepšininkus.

Vokietijos klubui tai buvo 3 pralaimėjimas paeiliui ir su 7 pergalėmis bei 13 nesėkmių ALBA rikiuojasi 14-oje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo metu italai su 12 laimėjimų per 19 rungtynių žengia penkti.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po Peytono Sivos tritaškio nutolo 9 taškais (18:9), tačiau E. Messinos kariauna atsakė spurtu 12:0 ir Michaelas Rollas tritaškiu persvėrė rezultatą (21:18).

Iniciatyvą išlaikę svečiai prieš ilgąją pertrauką surengė dar vieną mini atkarpą 6:2 ir po Kevino Punterio dvitaškio turėjo dviženklį pranašumą (42:32).

Trečiajame ketvirtyje ALBA ekipai pavyko šiek tiek priartėti (56:64), tačiau lemiamą kėlinį „Armani Exchange“ sužaidė tarsi iš natų ir po Luigi Datome tolimo šūvio rungtynių baigtis tapo aiški (82:66).

Milano ekipa laimėtose rungtynėse ALBA žudė tolimais metimais, realizuodami 15 iš 30 tritaškių (50 proc.).

Naudingiausiai „Armani Exchange“ gretose rungtyniavo Kyle'as Hinesas, kuris per 23 minutes pelnė 13 taškų (6/9 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir surinko 17 naudingumo balų.

ALBA: Benas Lammersas 18 (7/12 dvit., 5 atk. kam.), Jaysonas Grangeris 16 (4/8 trit., 6 rez. perd.), Maodo Lo (5 rez. perd.), Peytonas Siva, Timas Schneideris ir Luke'as Sikma po 8.

„Armani Exchange“: Zachas LeDay 16 (5 atk. kam.), Kevinas Punteris ir Luigi Datome (4/6 trit.) po 14, Kyle'as Hinesas 13 (5 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: albaArmani ExchangeEurolyga