Trijulių turnyro rezultatai: favoritai vėl laimėjo, o LKL „Legendos“ suklupo

  • Teksto dydis:

Penktadienį prasidėjo antrasis „Hoptrans 3x3“ turnyro etapas. Komandos grupėse kovojo dėl patekimo į šeštadienį vyksiančias atkrintamąsias varžybas, o šiuos kelialapius iškovojo aštuoni klubai.

A grupėje stipriausiomis tapo Utenos ir Prienų komandos, iš B grupės į etapo atkrintamąsias pateko „Tauras“ ir „Šiauliai“.

C grupėje kelialapius į ketvirtfinalį iškovojo Šakių ir Panevėžio ekipos, o paskutiniais atkrintamųjų varžybų dalyviais tapo „Pieno žvaigždžių“ ir „Dzūkijos“ krepšininkai.

Šios ekipos tęs kovą dėl geriausios antrojo etapo komandos vardo jau šeštadienį. Pirmųjų rungtynių transliacija iš „Hoptrans“ arenos – 16.30 val.

Turnyro prizinis fondas – 74 tūkst. eurų.

Liepos 11 d. tvarkaraštis:

16.30 Pirmasis ketvirtfinalis: „Juventus-Uniclub Casino“ – „Lietkabelis“

17.00 Antrasis ketvirtfinalis: „Pieno žvaigždės“ – „Šiauliai“

17.30 Trečiasis ketvirtfinalis: „Tauras“ – „Dzūkija“

18.00 Ketvirtasis ketvirtfinalis: „Vytis-Gulbelė“ – „CBet“

19.00 Pirmasis pusfinalis

19.30 Antrasis pusfinalis

20.30 Finalas

Visi „Hoptrans 3x3“ antrojo etapo grupių varžybų rezultatai:

„Dzūkija“ 16:11 „Rytas-Perlas“

„Dzūkija“: M. Bulanovas 7, B. Bagdonavičius 6, T. Pačėsas 2.

„Rytas-Perlas“: R. Subotkevičius 7, A. Šimonis ir M. Pacevičius po 2.

„Vytis-Gulbelė“ 20:18 „Lietkabelis“

„Vytis-Gulbelė“: A. Pukelis 7, P. Beliavičius ir Š. Vingelis po 5.

„Lietkabelis“: I. Lukošius 7, D. Rasys ir K. Jonuška po 4.

„Šiauliai“ 21:11 „Nevėžis“

„Šiauliai“: E. Šaulys 11, A. Udras ir A. Urbonas po 4.

„Nevėžis“: J. Gintvainis 5, K. Žemaitis 4.

„Neptūnas“ 18:20 „CBet“

Klaipėdos „Neptūnas“: A. Sidarevičius 7, A. Mikalauskas 5, K. Metrikis ir A. Einikis po 3.

Prienų „CBet“: J. Jogminas 8, T. Zdanavičius 6, J. Nausėdas 5.

„Pieno žvaigždės“ 21:18 „Rytas-Perlas“

Pasvalio „Pieno žvaigždės“: O. Varanauskas 8, E. Lasenbergs 5, M. Kumpys ir Z. Raimo po 4.

Vilniaus „Rytas-Perlas“: R. Subotkevič 8, M. Pacevičius 6, A. Šimonis 4.

„Vytis-Gulbelė“ 21:16 „Legendos“

Šakių „Vytis-Gulbelė“: M. Užupis 11, Š. Vingelis ir A. Pukelis po 4.

„Legendos“: J. Sinica ir D. Lavrinovič po 6, S. Babrauskas ir K. Lavrinovič po 2.

„Tauras“ 21:14 „Nevėžis“

Kauno rajono „Tauras“: J. Mačiulis 10, P. Semaška 7, Š. Beniušis 3.

Kėdainių „Nevėžis“: K. Žemaitis 6, J. Gintvainis 4.

„Juventus-Uniclub Casino“ 21:18 „CBet“

Utenos „Juventus-Uniclub Casino“: I. Vaitkus 12, G. Matulis ir Ž. Skučas po 4.

Prienų „CBet“: J. Nausėdas ir E. Džiaugys po 6, J. Jogminas 4.

„Pieno žvaigždės“ 21:11 „Dzūkija“

„Pieno žvaigždės“: E. Lasenbergas ir O. Varanauskas po 6, M. Kumpys 4.

„Dzūkija“: B. Bagdonavičius 4, M. Bulanovas 3.

„Lietkabelis“ 22:14 „Legendos“

„Lietkabelis“: D. Rasys 8, I.Lukošius 6, K. Jonuška 5.

„Legendos“: J.Sinica 6, K. Lavrinovičius 4.

„Tauras“ 19:17 „Šiauliai“

„Tauras“: Š. Beniušis 8, P. Semaška 5.

„Šiauliai“: E. Šaulys 7, A. Udras 5, J. Furmanavičius 4.

„Juventus-Uniclub Casino“ 21:14 „Neptūnas“

Utenos „Juventus-Uniclub Casino“: V. Šulskis ir Ž. Skučas po 7, I. Vaitkus 4, G. Matulis 3.

Klaipėdos „Neptūnas“: K. Metrikis ir A. Mikalauskas po 5, A. Einikis 3.



NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Orai
  • TV
    programa
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Facebook
  • Twitter
  • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių