Trečią kartą jaunuosius žalgiriečius įveikę „Gargždai“ tiesiausiu keliu žengė į finalo ketvertą

„Gargždai“ tiesiausiu keliu žengė į „7bet-NKL“ pirmenybių finalo ketvertą.

Pauliaus Juodžio auklėtiniai trečiosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse namie 69:57 (17:10, 16:20, 19:12, 17:15) nugalėjo Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkus.

3-0 ketvirtfinalio seriją laimėję gargždiškiai pusfinalyje susikaus su „Telšių“ ir „Mažeikių“ poros laimėtoju.

Rungtynėse didžiąją laiko dalį vyko lygi kova, o įpusėjus lemiamam ketvirčiui šeimininkai turėjo 6 taškų pranašumą – 57:51.

Vis dėlto labiau patyrę „Gargždai“ užtikrintai sužaidė mačo pabaigą – laimėjo atkarpą 8:2 (65:53) ir po finalinės sirenos galėjo kelti rankas į viršų.

Nugalėtojams Mindaugas Stašys per 27 minutes pelnė 19 taškų (4/9 dvit., 1/2 trit., 8/13 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Žalgiriečių gretose vienintelis Motiejus Krivas surinko dviženklį naudingumo balų skaičių. Centro sąskaitoje per 32 minutes buvo 6 taškai (1/8 dvit., 4/10 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 9 išprovokuotos pražangos bei 11 naudingumo balų.

„Gargždai“: Mindaugas Stašys 19 (4/9 dvit., 8/13 baud.), Ernestas Bružas 14 (5/9 dvit., 5 atk. kam., 6 kld.), Giedrius Sakalas 11 (4/5 dvit., 8 atk. kam.), Mantas Ruikis (5 atk. kam.) ir Ernestas Jonkus (1/7 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam.) po 7.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 13 (5/8 dvit.), Titas Sargiūnas 12 (5/10 dvit.), Mantas Rubštavičius 11 (3/8 dvit.).

Šiame straipsnyje: NKLGargždaiKauno Žagiris-2