Taškų lenktynėse galiausiai triumfavo „7bet-Lietkabelis“

„7bet-Lietkabelis“ stojo į dar vieną kovą Panevėžyje. Šį kartą Nenado Čanako auklėtiniai 104:98 (34:27, 26:17, 22:25, 22:29) įveikė Liublianos „Cedevita-Olimpija“ ekipą iš Slovėnijos.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, bet du taiklūs Pauliaus Murausko tolimi metimai leido išsiveržti į priekį (12:9), o Slovėnijos klubo strategui rotaciją apsunko vos per kelias minutes tris pražangas užsidirbęs Amiras Alibegovičius. Kėlinio pabaigoje Mantas Rubštavičiaus pataikė šeštą „7bet-Lietkabelio“ tritaškį ir dar padidino komandos pranašumą (34:25).

Taškų lenktynėse panevėžiečiai sėkmingai dalyvavo ir antro kėlinio pradžioje – po Rubštavičiaus dvitaškio su pražanga šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (40:30). Varžovus Panevėžio ekipa iš tolimos distancijos baudė ir toliau, o likus minutei dar du taškus pelnė Benas Griciūnas (55:44), o tritaškių fiestą pratęsė su kėlinio pabaigos sirena metimą pataikęs Gyorgy Golomanas (60:44).

Įsibėgėję panevėžiečiai apsukų nemažino – trečio kėlinio pradžioje po Kullamaes dvitaškio „7bet-Lietkabelis“ įgijo rekordinę persvarą (65:46). Kėliniui artėjant prie pabaigos svečiams pavyko šiek tiek sumažinti deficitą po Yogi Ferrello baudų metimų ir Karlo Matkovičiaus dviejų taškų (78:64).

Dar labiau priartėti Liublianos klubui pavyko ketvirto kėlinio pradžioje, kuomet Marko Jeremičius pataikė tritaškį (82:72). Įpusėjus lemiamam kėliniui, „Cedevita-Olimpija“ nepasidavė – po Dragičiaus tritaškio komandas skyrė devyni taškai (92:83), o po kelių akimirkų slovėnas pelnė dar tris taškus (94:88).

Likus minutei Ferrellas realizavo baudų metimus, o kamuolį perėmęs Alibegovičius pelnė dar du taškus (98:94). Kitoje aikštelės pusėje abi baudas pataikė Lipkevičius, tačiau Ferrellas atsakė taikliu tritaškiu (100:97). Lipkevičius sumetė dar du baudų metimus (102:97), Ferrellas prametė iš toli ir panevėžiečiai triumfavo.

Visgi su po dviejų mėnesių pertraukos ant parketo grįžusiu Zoranu Dragičiumi svečiai laikės rungtynėse

Šiose rungtynėse „7bet-Lietkabelis“ rotacijoje ir vėl neturėjo traumuoto Željko Šakičiaus.

„7bet-Lietkabelis“: Kristianas Kullamae 24 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 4/4 trit.), Gyorgy Golomanas 23 (4 atk. kam., 3/4 trit.) , Benas Griciūnas 16 (5 atk. kam., 7/10 dvit.), Vytenis Lipkevičius 13, Mantas Rubštavičius 9.

„Cedevita-Olimpija“: Amiras Alibegovičius 19 (8/8 dvit.), Yogi Ferrellas (3/5 trit.) ir Karlo Matkovičius (7 atk. kam., 8/11 dvit.) po 17, Zoranas Dragičius ir Alenas Omičius po 11.

Jau gruodžio 3 d. (šeštadienį) laukia dar vienas namie – į Panevėžį atvyks Alytaus „Wolves“, o gruodžio 7 d. (trečiadienį) čia svečiuosis Brešos „Germani“ klubas iš Italijos.