Tarsi geriausiais karjeros laikais: tritaškiais prapliupęs S. Jasaitis nukalė „Dzūkijos“ pergalę

Simas Jasaitis sužaidė tarsi geriausiais karjeros laikais, o Alytaus „Dzūkija“ (4-8) grįžo į pergalių kelią.

Išvykoje žaidę alytiškiai 82:78 (23:24, 17:18, 22:14, 20:22) palaužė Klaipėdos „Nevėžį-Optibet“, kuris patyrė jau septintąjį pralaimėjimą iš eilės.

S. Jasaitis per 32 minutes pelnė 29 taškus (4/6 dvit., 6/11 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, nė sykio nesuklydo bei surinko 31 naudingumo balą.

Iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei trims minutėms Tadas Rinkūnas sumetė visas tris baudas ir atrodė, kad „Dzūkija“ ramiai užbaigs rungtynes (77:68).

Vis tik Sedrickas Barefieldas pelnė taškus su pražanga, o visai netrukus pridėjo tritaškį ir prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei „Nevėžio-Optibet“ deficitas sumenko iki 3 taškų – 74:77.

Likus 25 sekundėms Kristupas Žemaitis įmetė vieną baudą, o kitoje aikštelės pusėje S. Barefieldas pataikė dar vieną dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (78:80).

Vis dėlto T. Rinkūnas vėl neklydo prie baudų metimų linijos, o paskutinė Kėdainių ekipos ataka buvo itin chaotiška ir finalinė sirena paskelbė „Dzūkijos“ pergalę.

„Nevėžis-Optibet“: Sedrickas Barefieldas 26 (5/6 dvit., 5/10 trit.), Panagiotis Kalaitzakis 20 (4/7 trit.), Julius Kazakauskas 14 (4/7 dvit., 9 atk. kam.).

„Dzūkija“: Simas Jasaitis 29 (4/6 dvit., 6/11 trit.), Tadas Rinkūnas 14 (7/7 baud.), Paolo Marinelli 11 (2/7 trit.).