Stebuklingai išsigelbėjusi „Juventus“ namuose paguldė „Neptūną“

Įspūdingą pergalę LKL pirmenybėse išplėšė Utenos „Juventus“ (7-7) komandą, kuri likus žaisti pustrečios minutės dar atsilikinėjo septynių taškų deficitu.

Per likusį laiką nė taško nepraleidę Žydrūno Urbono auklėtiniai savo aikštėje 80:76 (23:18, 20:28, 14:18, 23:12) paguldė Klaipėdos „Neptūną“ (8-6) ir laimėjo trečią kartą iš eilės.

Gyčiui Masiuliui iš toli pataikius paskutinį klaipėdiečių metimą, Tomo Rinkevičiaus vadovaujamas klubas buvo priekyje 76:69.

Po minutės pertraukėlės Darius Tarvydas atsakė tritaškiu, Žygimantas Janavičius užsidirbo bloką, bet ataką išgelbėjo kamuolį puolime atkovojęs Simas Galdikas.

Kamuolį priėmęs Masiulis išprovokavo pražangą ir stojo prie baudų metimų linijos, nuo kurios dukart netiksliai atakavo krepšį.

Kitoje atakoje Marius Runkauskas pataikė sudėtingą dvitaškį, Masiulio tolimas metimas skriejo pro šalį ir iniciatyva priklausė „Juventus“ žaidėjams.

Ignui Vaitkui realizavus vidutinį metimą, rezultatas tapo lygus 76:76, Deividas Gailius nesėkmingai atakavo krepšį, o M. Runkauskas sumetė abi baudas ir išvedė uteniškius į priekį – 78:76.

Lemiamos „Neptūno“ atakos metu Tomas Delininkaitis prarado kamuolį, emociškai sprogęs T. Rinkevičius užsidirbo techninę pražangą ir Runkauskas taikliomis baudomis uždarė rungtynes – 80:76.

Dvikovos MVP tapęs Julius Jucikas per 30 minučių sumetė 16 taškų (6/10 dvitaškiai, 4/5 baudos), sugriebė 9 kamuolius, blokavo 3 metimus ir surinko 24 naudingumo balus.

„Juventus“: Julius Jucikas 16 (9 atk. kam.), Marius Runkauskas 14, Ignas Vaitkus ir Byronas Crawfordas – po 10.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis ir Deividas Gailius – po 13, Džiugas Slavinskas 11, Gytis Masiulis 10 (2/8 metimai).