Stambule – didžiausias „Chimki“ pralaimėjimas klubo istorijoje ir dvyliktoji nesėkmė paeiliui

Košmariškas Maskvos srities „Chimki“ (2-18) sezonas Eurolygoje tęsiasi.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai beviltiškai 60:99 (19:26, 17:26, 10:23, 14:24) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (10-4) ekipai, kuriai tai buvo trečioji pergalė iš eilės. „Chimki“ patyrė jau 12-ąją nesėkmę paeiliui, o paskutinę pergalę Eurolygoje šventė prieš beveik du mėnesius – lapkričio 17 d.

Tai buvo didžiausias „Chimki“ pralaimėjimas Eurolygoje per visą klubo istoriją. Prieš tai antirekordas siekė 35 taškus, kuomet 2009-ųjų spalį prieš Atėnų „Panathinaikos“ buvo nusileista 66:101.

„Anadolu Efes“ iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Bugrahanas Tunčeras ir Adrienas Moermanas smeigė po tritaškį, Shane‘as Larkinas pridėjo taškus su pražanga, Bryantas Dunstonas pataikė dar vieną tolimą metimą, o šeimininkai laimėjo atkarpą 18:4 bei susikrovė 16 taškų persvarą – 52:36.

Turkijos ekipa visus reikalus sutvarkė po ilgosios pertraukos. Sertačas Šanli pataikė dvitaškį, Dogušas Balbay atliko sėkmingą reidą krepšio link, o po tikslaus A. Moermano metimo komandas jau skyrė 26 taškai – 68:42.

Nugalėtojų gretose geriausias karjeros rungtynes sužaidęs S. Šanli per 18 minučių pelnė 19 taškų (8/10 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Turkas pagerino tiek rezultatyvumo, tiek naudingumo balų asmeninius rekordus.

„Chimki“ šiame mače pataikė viso labo 6 tritaškius iš 27 (22 proc.). „Anadolu Efes“ iš toli atakavo 43 proc. tikslumu (9 iš 21). Rusijos ekipa taip pat prarado dvigubai daugiau kamuolių nei varžovai (15 prieš 8).

„Anadolu Efes“: Sertačas Šanli 19 (8/10 dvit.), Shane’as Larkinas 15 (3/3 dvit., 2/4 trit., 25 naud. bal.), Bugrahanas Tunčeras ir Bryantas Dunstonas po 12.

„Chimki“: Jordanas Mickey 14 (5/7 dvit.), Aleksejus Švedas 13 (3/5 dvit., 2/7 trit., 5 kld., 5 naud. bal.), Devinas Bookeris 10 (5/6 dvit., 8 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: ChimkiEurolygaAnadolu Efes