„Šiaulių“ stebuklas: panaikino 24 taškų deficitą ir nukovė „Skycop“

Charakterį pademonstravę ir triuškinamą deficitą panaikinę „Šiauliai“ (5-19) po atkaklios kovos sugebėjo įveikti Prienų „Skycop“ (8-16) ekipą ir tokiu būdu pakilo iš turnyros lentelės dugno.

Net 24 taškų deficitą antrajame kėlinyje turėję „Šiauliai“ (26:50) surengė spurtą 20:2, dar iki lemiamo ketvirčio pradžios pavijo varžovus ir galiausiai iškovojo sudėtingą pergalę 90:84 (16:26, 18:24, 29:15, 27:19).

Antrąją pergalę iš eilės iškovoję šiauliečiai į paskutinę turnyrinės lentelės vietą išstūmė Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Devynis tritaškius iš 14 rungtynių pradžioje pataikę prieniškiai iškart pabėgo į priekį ir pradėjo triuškinti aikštės šeimininkus – 50:26.

Vis dėlto prieš ilgąją pertrauką užsikūrę ir užsidegimą trečiojo kėlinio pradžioje išlaikę „Šiauliai“ spurtavo 20:2 ir panaikino turėtą triuškinamą deficitą. Apsukų nemažinę šiauliečiai netrukus sumažino deficitą iki minimumo.

Nors ketvirtajame kėlinyje „Skycop“ bandė ir vėl nutolti, aikštės šeimininkai surengė dar vieną spurtą 15:4 ir perėmė rungtynių iniciatyvą – 82:75.

Likus žaisti 80 sekundžių iki susitikimo pabaigos Darjušas Lavrinovičius sumažino svečių deficitą iki keturių taškų. Po to abi komandos apsikeitė netiksliais metimais, o likus žaisti 20 sekundžių Evaldas Šaulys sudavė paskutinį smūgį prieniškiams smeigdamas tritaškį – 89:82.

„Šiauliai“: Cedrickas Bowenas 18, Evaldas Šaulys 16, Benas Griciūnas (5 atk. kam.), Arminas Urbutis (5 atk. kam.) ir Karolis Lukošiūnas po 11.

„Skycop“: Malcolmas Grantas 32, Žygimantas Janavičius 15 (5 rez. perd.), Kšištofas Lavrinovičius 10 (5 atk. kam.).