Š. Jasikevičius tūžo po baskų smūgio: pralaimėjome dar pakeliui iš Stambulo

Eurolygos finalo pakartojime įspūdingai triumfavusi Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ sekmadienį patyrė smūgį vietiniame fronte.

Tūžęs Lietuvos specialistas teigė, jog jo auklėtiniai mūšį su Vitorijos „Baskonia“ pralaimėjo dar grįždami iš Stambulo.

Turkijos sostinėje katalonai 95:93 per pratęsimą parklupdė Eurolygos čempionę, Stambulo „Anadolu Efes“ komandą.

„Pralaimėjome dar pakeliui iš Stambulo į „Palau Blaugrana“, o ne per rungtynes, – po baskams 78:91 pralaimėto mačo pyko Š. Jasikevičius. – Nežinojome, kaip tinkamai pasiruošti. „Baskonia“ krepšininkai tryško didesne energija, o mes nežinojome, kaip juos nubausti. Praleisti 91 taškas kalba apie mūsų mentalitetą, kai dar prieš dvi savaites Vitorijos klubui leidome įmesti 65 taškus. Mes vis dar nepasimokome.“

Barselonos komanda nesusitvarkė su Stevenu Enochu, kuris per 24 minutes pelnė 23 taškus (7/9 dvit., 2/2 trit., 3/5 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius bei surinko 27 naudingumo balus.

Matto Costello sąskaitoje – 19 taškų (3/8 dvit., 4/4 trit., 1/1 baud.), 7 atkovoti kamuoliai ir 23 naudingumo balai.

Tadas Sedekerskis per 18 minučių prieš pergalės prisidėjo 8 taškais, o Rokas Giedraitis per 24 minutes įmetė 9 taškus.

Rokas Jokubaitis rungtyniavo 28 minutes, surinko 13 taškų (5/6 dvit., 1/2 trit.), 3 rezultatyvius perdavimus ir 15 naudingumo balų.

„Barcai“ tai buvo antrasis pralaimėjimas Ispanijoje per paskutines trejas rungtynes. Sulig šia nesėkme Šaro kariauna užleido pirmąją vietą Madrido „Real“ ekipai.

„Baskonia“ Barselonoje reabilitavosi po nesėkmės Kaune, kai „Žalgiriui“ Eurolygos mače nusileido 68:72.