„Ryto“ krepšininkai pergale startavo Europos taurės turnyre

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro pirmojo turo rungtynėse B grupėje antradienį Vilniaus „Ryto“ komanda namuose 92:86 (16:23, 40:21, 16:19, 20:23) įveikė Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) ekipą, kuriai atstovauja Mantas Kalnietis.

Vilniečiai po 10 min. atsiliko 16:23, tačiau antrąjį kėlinį laimėjo net 40:21 ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 12 taškų pranašumą (56:44). Po trijų ketvirčių komandas skyrė devyni taškai (72:63). Likus žaisti 40 sek., svečiai sumažino atsilikimą iki trijų taškų (86:89), bet Arno Butkevičiaus ir Eimanto Bendžiaus baudų metimai įtvirtino šeimininkų pergalę.

Vilniaus komandai E. Bendžius pelnė 27 taškus, Pako Cruzas (8 atk. kam.) - 16, Martynas Echodas - 14.

Krasnodaro ekipoje 24 taškus surinko Johnny O'Bryantas (10 atk. kam.), 19 - Dmitrijus Kulaginas, 13 - Alanas Williamsas (10 atk. kam.), po 12 - Samas Dekkeris ir M. Kalnietis (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 2/5, baudos 4/4). Lietuvis dar atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 5 ir prasižengė 1 kartą.

Kitas rungtynes „Rytas“ žais spalio 9 dieną išvykoje su Limožo CSP (Prancūzija).