„Ryto“ Čempionų lygos grupę apžvelgęs G. Žibėnas: mūsų laukia rimtas iššūkis

  • Teksto dydis:

Tradiciškai Šveicarijoje ištraukti 2022-2023 m. FIBA Čempionų lygos sezono burtai. Savo varžovus sužinojęs Vilniaus „Rytas“ antrus metus iš eilės pateko į H grupę.

Antrame pajėgiausiame burtų krepšelyje buvę vilniečiai grupių etape susitiks su Herclijos „Bnei Herzliya“, Atėnų „Peristeri“ ir praėjusio Čempionų lygos sezono nugalėtoja Tenerifės „Lenovo“.

„Į Čempionų lygos grupę gavome kelias pažįstamas komandas, tačiau vasara tik įpusėjo ir bendras komandų komplektacijos vaizdas bus aiškus tik sezono pradžioje, – dėstė „Ryto“ strategas Giedrius Žibėnas. – Žinoma, kad mūsų laukia rimtas iššūkis. Čempionų lygos trofėjų iškovojusi „Lenovo“ įrodė, kad turi reikiamą patirtį eiti toli kiekvieną sezoną. „Peristeri“ turi naują trenerį, kuris buria ambicingą komandą. O „Bnei Herzliya“ pademonstravo įspūdingus rezultatus praėjusiais metais, bet juos reikės rodyti ir kitą sezoną, tad su nekantrumu laukiame Čempionų lygos pradžios.“

Reguliariajame Čempionų lygos sezone ekipos kovos 8 pogrupiuose po 4 komandas. Geriausiai grupėje pasirodžiusi ekipa iš karto pateks į „Top 16“ etapą, o antrą ir trečią vietas užėmusios komandos kausis įkrintamųjų turnyre dėl šanso patekti tarp 16 stipriausių klubų.

Čempionų lygos reguliaraus sezono pradžia numatoma spalio 4 dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių