„Rytas“ nutraukė sutartį su T. Withersu ir pratęsė iki sezono galo su T. Lekūnu

  • Teksto dydis:

Lygiai prieš mėnesį trumpalaikį kontraktą su 29-erių Tomu Lekūnu pasirašęs Vilniaus „Rytas“ pasinaudojo galimybe pratęsti jį iki sezono pabaigos.

Be komandos pasiruošimo etapą pradėjęs ir šansą vilniečių ekipoje gavęs 198 cm ūgio puolėjas įtikino trenerių štabą ir klubo vadovus, rašoma „Ryto“ klubo pranešime spaudai.

Sostinės klubas taip pat praneša, jog abipusiu sutarimu nutraukė sutartį su dėl šeimyninių priežasčių į Vilnių taip ir neatvykusiu Toddu Withersu.

„Kalbant apie Tomą – per šį mėnesį pamatėme jo didelį norą laimėti, kovingumą kiekviename aikštelės centimetre. Žinome, kiek šis puolėjas gali duoti aikštelėje, Tomo charakteris taip pat pilnai atitinka mūsų komandos mentalitetą.

Matome, kaip jis vertina gautą šansą atstovauti „Ryto“ spalvoms, todėl viską įvertinome ir nusprendėme pratęsti sutartį su juo“, – dėstė „Ryto“ strategas Giedrius Žibėnas.

Per trejas „Betsafe–LKL“ rungtynes T. Lekūnas vidutiniškai pelno po 6,3 taško, atkovoja 1 kamuolį, atlieka 1 rezultatyvų perdavimą bei renka 6,3 naudingumo balo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių