Ryškus D. Sabonis ir galingas finišas nukalė „Pacers“ pergalę prieš „Warriors“

Galingai finišavęs „Indiana Pacers“ klubas sugebėjo nutraukti nesėkmingą atkarpą ir svečiuose pranoko „Golden State Warriors“ krepšininkus – 104:95 (19:28, 31:29, 23:18, 31:20). Domantas Sabonis, kaip įprasta, buvo vienas svarbiausių ir ryškiausių mačo dalyvių.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos ant parketo praleido 37 minutes, per kurias surinko 18 taškų (7/13 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, padarė 4 klaidas bei gavo vieną pražangą.

Lietuvio +/ – rodiklis – +5.

Rezultatyviau už Domą nugalėtojų gretose žaidė tik 22 taškus pelnęs Mylesas Turneris.

Šeimininkų neišgelbėjo 22 Andrew Wigginso ir 20 Stepheno Currry taškų.

Viso mačo metu „Warriors“ turėjo nežymią persvarą, bet svečiai iš Indianapolio nesugriuvo ir laikėsi koviniu atstumu.

Likus trims minutėms rezultatas švieslentėje buvo lygus (90:90), bet tuomet M.Turneris pataikė tritaškį, šešis taškus pridėjo Aaronas Holiday, o D.Sabonis – metimą iš po krepšio.

11:0 atkarpa lemiamu metu smogę „Pacers“ nutraukė dviejų pralaimėjimų ruožą. Tuo tarpu „Warriors“ krito po dviejų laimėtų mačų.

„Warriors“: Andrew Wigginsas 22, Stephenas Curry 20, Kelly Oubre 17, Damionas Lee 12.

„Pacers“: Mylesas Turneris 22 (11 atk. kam.), Domantas Sabonis 18 (14 atk. kam.), Aaronas Holiday 16 (12 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 13 (8 rez. perd.), Edmondas Sumneris 12.