„Real“ Belgrade pabudo po pertraukos

Vis labiau Eurolygos turnyre įsibėgajantis Madrido „Real“ penktadienio vakarą šventė pergalę svečiuose prieš Belgrado „Crvena zvezda“ ekipą – 73:67 (21:26, 15:16, 23:11, 14:14)

Šeimininkai kur kas geriau pradėjo mačą ir šovė į priekį. 7-ąją dvikovos minutę komandas skyrė rekordinė 13-os taškų persvara (21:8).

Tuomet „Real“ kiek atkuto, tačiau Saša Obradovičiaus vyrai iniciatyvą ir persvarą išsaugojo iki trečiojo kėlinio.

Pirmą kartą į priekį šiame mače „Real“ išsiveržė tik 22-ąją minutę. Nuo to laiko iniciatyva jau priklausė Pablo Laso komandai. Ketvirto kėlinio viduryje serbams buvo pavykę trumpam pasivyti varžovus ir aplenkti, tačiau finiše „Real“ šansų savo varžovams nesuteikė.

„Real“ Eurolygoje laimėjo trečią dvikovą iš eilės.

„Crvena zvezda“ tai buvo trečias pralaimėjimas per keturis pastaruosius mačus.

„Crvena zvezda“: Jordanas Loydas 22, Corey Waldenas 16, Johnny O'Bryantas 7 (8 atk. kam.).

„Real“: Trey Thompkinsas 14, Anthony Randolphas 13, Sergio Llullas ir Jaycee Carrollas po 9.