Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje „Juventus“ sumedžiojo pirmą pergalę LKL

Daugelio krepšinio ekspertų šiame sezone pirmajame lyderių ketverte matomas Utenos „Juventus“ (1/1) nagais ir dantimis išplėšė pirmąją pergalę LKL pirmenybėse. Uteniškiai savo namų tvirtovėje tik po pratęsimo 89:84 (15:19, 23:21, 18:20, 22:18, 11:6) palaužė kol kas labai malonų įspūdį paliekantį Prienų „CBet“ (1/2).

Ketvirto kėlinio pradžioje 10:0 spurtavusiems uteniškiams pavyko perimti žaidimo kontrolę ir atsiplėšti dviejų metimų persvara (66:60), tačiau „Lietkabeliui“ antausį skėlę ir pavyzdingai su „Rytu“ kovoję prieniškiai niekur nesitraukė bei patys atsakė tokia pat sėkminga atkarpa.

„Juvę“ į priekį ketvirtojo kėlinio pabaigoje patraukė du tritaškius iš eilės pataikęs Ignas Vaitkus (75:72), tačiau šaltakraujiškai paskutinę kėlinio minutę sužaidęs „CBet“ savo kovingumu užsidirbo pratęsimą, kuomet likus 4 sek. rezultatą išlygino Regimantas Miniotas.

Marius Runkauskas dar turėjo galimybę metimu paskutinę sekundę tapti šių rungtynių herojumi, tačiau tritaškis skriejo pro šalį, o komandų laukė papildomos penkios minutės.

Pratęsime ir toliau neišryškėjo nė vienos ekipos pranašumas. Po sėkmingos Marquiso Wrighto atkarpos svečiai įgijo trapų pranašumą (83:80), kurį vienu metimu nubraukė iki tol savo paties šešėlyje tūnojęs Bryantas Crawfordas.

Tas pats amerikietis uteniškiams pirmaujant vienu tašku pataisė netaiklų komandos draugo metimą (87:84), o tiksint paskutinei pratęsimo minutei „CBet“ nebesugebėjo užpulti – šeimininkų pergalę baudų metimais įtvirtino jau minėtasis B.Crawfordas.

Utenos „Juventus“: Ignas Vaitkus 23 (7 atk. kam., 23 naud. bal.), Martynas Gecevičius ir Julius Jucikas po 15, Bryantas Crawfordas 11.

Prienų „CBet“: Dominykas Domarkas 21, Regimantas Miniotas ir Marquisas Wrightas po 15.

Šiame straipsnyje: Utenos JuventusLKLPrienų CBet

Koks

Koks portretas
teiseju teisejavimas galima buvo isitikinti stebint rungtynes.Vaitkus chuliganiskai isibegejes trenke petim i veida jaunam prieniskiu patiesdamas ji ant parketo.Kokia bebutu sio incidento priezastis, nesvarbu.Bet taip elgtis leidziantys teisejai tik skatina banditizma aiksteleje.