Pralaimėjimų serijos klaipėdiečiams nutraukti nepavyko

Klaipėdiečių vidurio puolėjo Oskaro Pleikio įspūdingas pasirodymas neišgelbėjo Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ekipos nuo dar vieno pralaimėjimo. Uostamiesčio ekipa ketvirtadienį namuose patyrė jau septintąjį pralaimėjimą (7bet-Nacionalinės krepšinio lygos) čempionate iš tiek pat galimų.

Simono Serapino auklėtinius išvykoje 91:66 įveikė Kauno „Žalgirio“ dubleriai. „Žalgiris-2“ puikiai pradėjo mačą ir greitai įgijo 14 taškų persvarą (18:4). Trečiojo kėlinio pradžioje klaipėdiečiai priartėjo iki 2 taškų (40:42), bet po to kauniečiai vėl atitrūko, o mačo pabaigoje pranašumas pasiekė rekordinę 25 taškų ribą.

Klaipėdos komandai Oskaras Pleikys per 35 minutes pelnė 27 taškus (10/18 dvit., 7/7 baudų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 44 naudingumo balus. Nugalėtojams T. Sargiūnas per 20 minučių sumetė 22 taškus (6/7 dvitaškių, 3/3 tritaškių), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius ir surinkti 34 naudingumo balus. Ugnius Jaruševičius pridūrė 13 taškų, Liutauras Lelevičius 12, Motiejus Krivas 9, Gytis Nemeikša 8 (2/3 trit.).

Jaunieji žalgiriečiai, laimėję 3 mačus iš 7, rikiuojasi aštunti, o pergalių dar nepasiekę klaipėdiečiai – paskutiniai, 14-ti.

Kitas Kauno regiono klubas „Atletas“ ketvirtadienį nutraukė keturių pralaimėjimų. Kauniečiai (3 pergalės ir 4 nesėkmės) svečiuose 85:75 palaužė Joniškio „Delikatesą“ (1-6). „Atletas“ mačą pradėjo spurtu 13:0 ir jau pirmajame kėlinyje turėjo rekordinę 18 taškų persvarą (28:10). Trečiajame kėlinyje „Delikatesas“ išsiveržė į priekį (53:49), bet kėlinio pabaigoje „Atletas“ spurtavo 16:2 ir įgijo 10 taškų persvarą (68:58).

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Karolis Babkauskas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 18 taškų (1/1 dvit., 4/11 trit., 4/5 baudų), 1 atkovotas kamuolys ir 6 rezultatyvūs perdavimai. Nugalėtojams Gytis Sirutavičius pridūrė 15 taškų, Amandas Urkis, Egidijus Dimša po 11, Dominykas Bučas 10, Aidas Kavaliauskas 9, Ignas Juškevičius 8 (10 atk. kam.).

„Atletas“ su 3 pergalėmis iš 7 bandymų žengia 10-as.