Po pertraukos užsikūręs „Žalgiris“ susitvarkė su „Rytu“

Kauno „Žalgiris“ (5-1) iškovojo penktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos čempionate.

Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje 84:72 (26:14, 18:18, 10:28, 20:22) nugalėjo principinį savo varžovą Vilniaus „Rytą“ (6-1) ir išrašė vilniečiams pirmąjį pralaimėjimą.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ pademonstravo geležinę gynybą ir leido sostinės ekipai per trečiąjį kėlinį įmesti vos 10 taškų, o patys pademonstravo uraganinį puolimą, pelnydami net 28. Po Thomaso Walkupo dvitaškio ketvirčio pabaigoje „Žalgiris“ įgijo 12 taškų persvarą (42:30).

„Žalgirio“ puolimą trečiajame kėlinyje išjudino suaktyvėjęs žaidimas baudos aikštėje, iš kurios kauniečiai pelnė 8 taškus, kai iki tol per du ketvirčius buvo surinkę 6. Agresyvus žaidimas svečiams leido net 16 kartų stoti prie baudų metimų linijos, nuo kurios pelnė 11 taškų.

Paskutiniame rungtynių ketvirtyje „Rytas“ dar bandė kandžiotis ir likus 4 minutėms po Mindaugo Girdžiūno baudų sumažino skirtumą iki 9 taškų (66:75), tačiau visus rebusus išsprendę žalgiriečiai išlaikė iniciatyvą savo rankose ir iškovojo pergalę.

Šiose rungtynėse Donaldo Kairio auklėtiniai iššvaistė 15 taškų persvarą, kurią turėjo pirmajame kėlinyje po taiklaus Chriso McCulough dvitaškio (22:7).

Vienas iš pagrindinių „Žalgirio“ pergalės kalvių buvo Augustine'as Rubitas. Aukštaūgis per 15 minučių pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

Sostinės ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Demetriusas Jacksonas. Amerikietis per 26 minutes pelnė 18 taškų (5/7 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

„Rytas“: Demetriusas Jacksonas 18, Mindaugas Girdžiūnas 15, Kristjanas Kitsingas 10, Chrisas McColloughas 8 (5 atk. kam.), Arnas Butkevičius 6, Gytis Radzevičius 5 (5 atk. kam.), Andrew Goudelockas 2.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 13 (3/6 trit., 5 kl.), Augustine‘as Rubitas ir Lukas Lekavičius (4 kl.) po 12, Joffrey Lauvergne‘as 11 (6 atk. kam.), Artūras Milaknis (3/4 trit.), Nigelas Hayesas (5 rez. perd.) ir Thomasas Walkupas po 9, Rokas Jokubaitis 6 (6 rez. perd.).

Čiubaka

Čiubaka portretas
Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje 84:72 (26:14, 18:18, 10:28, 20:22). Nu niekaip tas rezultatas nesigauna. Vat ką reiškia kai žurnaliugos tingi dirbti ir copy/pastinimas vyksta