„Pieno žvaigždės“ draugiškų rungtynių maratoną pradėjo triuškinančia pergale

Pasiruošimą sezonui tęsianti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa pergale pradėjo draugiškų rungtynių maratoną.

Anykščiuose vykusioje dvikovoje Gedimino Petrausko kariauna užtikrintai 83:53 (22:12, 14:15, 20:13, 27:13) įveikė Maskvos „Runa“ klubą.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo pasvaliečiai ir greitai įgijo dviženklį pranašumą (22:12), o prieš pertrauką užtikrintai pirmavo – 36:27.

Pauliaus Petrilevičiaus vedamos „Pieno žvaigždžės“ antroje mačo dalyje įjungė aukštesnę pavarą ir sutriuškino varžovus iš Rusijos – 83:53.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs P. Petrilevičius per 23 minutes pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Edgars Lasenbergs nugalėtojams pridėjo 13 taškų (1/1 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud.), o Sergejus Pavlovas pelnė 12 taškų (4/9 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Po mačo Anykščiuose pasvaliečiai išvyksta į „Wind Basket 2019“ turnyrą Liepojoje, kur rugsėjo 5-8 dienomis varžysis su ekipomis iš Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir Rumunijos.

„Pieno žvaigždės“ LKL sezoną pradės rugsėjo 21-ąją dvikova Vilniuje su vietos „Rytu“.

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 16 (6/10 dvit., 8 atk. kam.), Edgars Lasenbergs 13 (5/5 baud.), Sergejus Pavlovas 12 (8 atk. kam.), Ivars Žvigurs 10, Dominykas Domarkas 9 (4/6 dvit.), Miha Lapornikas 8, Laimonas Kisielius 6, Arvydas Šikšnius 5 (4 rez. perd.), Laurynas Balkūnas ir Redas Venclovas po 2.

„Runa“: Addissonas Spruillas 15 (6 atk. kam.), Maximas Tkačienko 8 (6 kld.).