Permainingame Karalienės taurės finale „Aistės-LSMU“ apgynė titulą

Įtikinamą persvarą iššvaisčiusi ir lyderes praradusi Kauno „Aisčių-LSMU“ komanda smogė ketvirtajame kėlinyje bei apgynė Karalienės taurės nugalėtojų vardą.

Roko Kondratavičiaus auklėtinės „Švyturio“ arenoje vykusiose finalo rungtynėse 79:71 (23:16, 20:19, 15:21, 22:15) palaužė Vilniaus „Kibirkštį-MRU“ ir antrus paeiliui kėlė į viršų šį trofėjų.

Kristei Druskytei ketvirtojo kėlinio pradžioje pataikius iš toli, vilnietės po turėto 15 taškų deficitą pirmą kartą išsiveržė į priekį, tačiau pasinaudoti šiuo momentu joms nepavyko (59:58).

Kitoje atakoje K. Druskytė sužingsniavo, Gabrielė Šulskė prametė iš toli, o po to suklydo, Karolina Kazočiūnaitė smeigė tritaškį ir svarstyklės vėl pakrypo į kauniečių pusę (61:59).

G. Šulskė dvitaškiu išlygino rezultatą (61:61), tačiau tuomet „Aistės-LSMU“ spurtavo 10:0 ir galutinai perėmė iniciatyvą į savo rankas (71:61).

Kaunietės rekordinį – 15 taškų pranašumą – turėjo dar neįpusėjus antrajam ketvirčiui (33:18), bet trečiajame kėlinyje „Kibirkštis-MRU“ pavijo savo varžoves.

„Kibirkštis-MRU“: Daugilė Šarauskaitė 21 (13 atk. kam.), Gabrielė Šulskė 16 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Justina Kraujūnaitė 10.

„Aistės-LSMU“: Santa Baltkojienė 22, Gabija Šegždaitė 16 (7 atk. kam.), Ieva Bagdanavičienė 12, Karolina Kazočiūnaitė 11 (4/11 metimai, 12 atk. kam.).