Pasvalyje triumfavęs „Neptūnas“ įnešė dar daugiau sumaišties turnyro lentelėje

Pasvalyje – Klaipėdos „Neptūno“ (11-21) dominavimas. Uostamiesčio ekipa užtikrintai 86:72 (19:19, 19:19, 30:17, 18:17) įveikė vietos „Pieno žvaigždes“ (12-20) ir įnešė dar daugiau sumaišties „Betsafe-LKL“ turnyrinėje lentelėje.

Per pirmuosius du rungtynių kėlinukus neišryškėjo nė vienos ekipos pranašumas, o abu ketvirčiai baigėsi vienodais rezultatais – 19:19.

Visgi po pertraukos Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai įjungė aukštesnę pavarą ir tėškė skaudų antausį turnyrinėje lentelėje aukščiau stovintiems oponentams.

Milžiniškos svarbos pergalę iškovojęs „Neptūnas“ bent kol kas iš 9-osios pozicijos kyla į 8-ąją. Uostamiesčio ekipą iki penktosios vietos, kuri šiuo metu priklauso „Pieno žvaigždėms“, skiria viena vienintelė pergalė.

Antrajame lentelės penkete – tikra grūstis, o penktą ir dešimtą lygos komandas skiria tik trys laimėjimai.

Svečiai iš pajūrio solidžiai metė dvitaškius (65 proc.) ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (40:33).

Pasvaliečiams labai nekrito tolimi metimai – pataikytas tik kas penktas tritaškis (5 iš 25, 20 proc.).

Klaipėdiečiai šiame sezone Pasvalio ekipą įveikė visus keturis kartus.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 18 (7 atk. kam.), Edgaras Želionis 15, Yannickas Franke 14 (21 naud. bal.), Branko Mirkovičius 11.

Klaipėdos „Neptūnas“: Martynas Mažeika 22 (5/7 trit.), Žygimantas Janavičius 18 (8/8 dvit., 8 rez. perd., 29 naud. bal.), Deividas Gailius 13, Matas Jogėla 12 (6 atk. kam.), Benas Griciūnas 10.