Paskutinių sekundžių trileryje „Neptūnas“ pralaimėjo „Juventus“ krepšininkams

Po įtemptos ir nervingos kovos Klaipėdos „Neptūnas“ (9/19) patyrė nesėkmę prieš Utenos „Juventus“ (18/10) 89:91 (26:25, 21:16, 18:20, 24:30).

Rungtynės prasidėjo aukštu intensyvumu ir didele sparta. Abi komandos žaidė rezultatyviai. Po Igno Vaitkaus dvitaškio metimo Utenos komandos persvara išaugo iki 5 (20:25), bet Norberto Gigos 6 iš eilės taškai leido „Neptūnui“ laimėti pirmąjį ketvirtį (26:25).

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai didino persvarą, o vienu metu turėjo 9 taškų pranašumą (38:29). Prieš ilgąją pertrauką uostamiesčio krepšininkams pavyko išlaikyti 6 taškų atotrūkį (47:41).

Pirmoje susitikimo pusėje Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai atkovojo dešimčia kamuolių daugiau nei uteniškiai (22:12) ir antrais bandymais pirmavo 6:0.

Trečiajame kėlinyje vyko atkaklus mūšis ir nei vienai komandai akivaizdžiau pasistūmėti į priekį nepavyko. Visgi paskutinėmis ketvirčio sekundėmis Mindaugas Kupšas įmetė dvitaškį, o pastarojo ekipa atsilikimą sumažino iki 4 (65:61).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje abi komandos surengė geras atkarpas. Pirmieji spurtavo klaipėdiečiai 7:0 (72:65), bet Utenos „Juventus“ atsakė dar sėkmingiau – 8:0 (72:73). Iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti 2 minutes, M. Kupšas realizavo vieną baudos metimą iš dviejų, o svečiai įgijo 4 taškų pranašumą (79:83). Klaidas Metrikis kitoje aikštės pusėje pataikė tritaškį, ir skirtumas vėl ištirpo iki minimumo (82:83). Rungtynių pabaigoje prasidėjo tikras nervų išbandymas abiejų komandų baudų metikams – tiek vienoje, tiek kitoje pusėje pasipylė pražangos. Rezultatui esant 86:89 Utenos komandos naudai, buvo prasižengta prieš Deividą Gailių metant tritaškį. Pastarajam pavyko realizuoti tik 2 iš 3 (88:89). Paskutinę dvikovos ataką rengęs „Neptūnas“ galėjo išplėšti pergalę, tačiau Mato Jogėlos tritaškis skriejo pro šalį.

Klaipėdos „Neptūnas“: Deividas Gailius 20 (5 atk.kam, 4 rez.perd), Simas Galdikas 14 (6 atk.kam), Martynas Mažeika (5 atk.kam) ir Klaidas Metrikis – po 13, Norbertas Giga 11 (6 atk.kam), Tadas Pažėra 6, Žygimantas Janavičius 2 (9 rez.perd).

Utenos „Juventus“: Vaidas Kariniauskas 26 (7 rez.perd), Mindaugas Kupšas 21 (8 atk.kam), Ignas Vaitkus 17, Žygimantas Skučas 16 (6 atk.kam).