Pasaka tęsiasi: septintąją pergalę paeiliui iškovojusi „Rockets“ įveikė „Nets“

Lapkričio 25-ąją Hjustono „Rockets“ (8-16) nutraukė 15 pralaimėjimų seriją, o šiąnakt jau iškovojo septintąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Stepheno Silaso auklėtiniai savo aikštėje 114:104 (30:23, 37:29, 23:21, 24:31) šį kartą pranoko NBA favoritus Bruklino „Nets“ (17-8).

Tai yra pirmas kartas nuo 2019-ųjų lapkričio, kuomet „Rockets“ laimi septynis kartus paeiliui.

„Nesėkmių etapas, kokį praėjome prieš tai, šią seriją padaro dar saldesne, – sakė S. Silasas. – Dabar jaučiamės labai gerai.“

Hjustono komandai Joshas Christopheris per 23 minutes pelnė 18 taškų (3/3 dvit., 4/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Ericas Gordonas, per 28 minutes pelnęs 21 tašką (6/8 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.). Ketvirtajame kėlinyje jis gavo antrą techninę pražangą ir buvo išvarytas iš aikštės.

„Nets“ gynėjui Jamesui Hardenui tai buvo antros rungtynės Hjustone po to, kai sausį jis buvo išsiųstas į Brukliną.

Krepšininkas per pristatymą ir rungtynių metu susilaukė švilpimo, tačiau per vieną iš minutės pertraukėlių buvo rodomi jo epizodai su „Rockets“ marškinėliais ir jis susilaukė audringų ovacijų.

„Labai ypatingas vakaras. Čia praleidau didžiąją dalį geriausių savo karjeros metų aikštėje ir už jos ribų“, – sakė J. Hardenas.

J. Hardenas per 39 minutes surinko 25 taškus (1/4 dvit., 3/12 trit., 14/16 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvius perdavimus bei 8 klaidas.

Rytų konferencijos lyderiai rungtyniavo be Kevino Duranto ir LaMarcuso Aldridge'o, kuriems buvo suteikta poilsio.

„Rockets“: Ericas Gordonas 21 (6/8 dvit., 2/4 trit., 4 kld.), Garrisonas Mathewsas 19 (3/11 trit., 6/7 baud., 3 per. kam.), Joshas Christopheris 18 (4/4 trit.), Armoni Brooksas 14 (3/8 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Christianas Woodas 12 (4/10 dvit., 1/6 trit., 15 atk. kam., 3 blok.), Jae'Seanas Tate'as 10 (4/9 baud., 5 rez. perd.), D.J. Augustinas 8 (4 rez. perd.).

„Nets“: Jamesas Hardenas 25 (3/12 trit., 14/16 baud., 11 atk. kam., 8 rez. perd., 8 kld.), Camas Thomasas 18 (6/10 dvit., 1/5 trit.), Patrickas Millsas 12 (3/9 trit.), Paulas Millsapas 10 (5/10 dvit., 6 atk. kam.), Davidas Duke'as 9, Nicolasas Claxtonas 8, Blake'as Griffinas 7.