Parako dar turi: Argentinos pergalė pažymėta istoriniu L. Scola pasirodymu

Argentinos krepšininkai vargo, vargo, bet galiausiai išvargo pergalę prieš Nigerijos rinktinę 94:81 (28:17, 15:26, 29:18, 22:20), o istorijos puslapiuose savo pozicijas sustiprino 39-Luisas Scola.

Jau pirmajame kėlinyje L.Scola pelnė taškus ir tapo antru rezultatyviausiu žaidėju pasaulio čempionato istorijoje. Su 595 taškais jis aplenkė australą Andrew Gaze'ą.

Tiesa, į pirmąją vietą 39-rių puolėjas veikiausiai niekada nepakils, mat legendinis brazilas Oscaras Schmidtas savo sąskaitoje turi net 906 taškus.

Rungtynėse su Nigerija L.Scola įrodė, kad parako dar turi daug. 39-rių puolėjas surinko dvigubą dublį: per 32 minutes pelnė 23 taškus (7/11 dvit., 1/5 trit., 6/7 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

Vis tik Argentina turėjo vargo su kovingai nusiteikusia Nigerija. Per didžiąją pertrauką švieslentėje dar degė lygus rezultatas 43:43.

Trečiajame kėlinyje argentiniečiai spurtavo – pelnė 29 taškus ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo 11 taškų pranašumą. Panašią persvarą jiems pavyko išlaikyti ir visą ketvirtąjį kėlinį.

Argentinos rinktinė šventė antrąją pergalę per dvejas rungtynes, o Nigerija patyrė antrąjį pralaimėjimą.

Argentina: L.Scola 23 (10 atk. kam.), P.Garino 17 (7 atk. kam.), F.Campazzo 14 (8 rez. perd.), N.Laprovittola 11 (6 rez. perd.).

Nigerija: J.Okogie 18, J.Nwora 12, N.Vincentas 11, I.Iroegbu 10.