Nesėkminga pradžia nesutrukdė „Žalgiriui“ patiesti Graikijos superklubą

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos 11-ojo turo rungtynėse ketvirtadienį Kauno „Žalgiris“ namuose 83:75 (19:29, 21:19, 20:11, 23:16) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) krepšininkus.

Antrojo kėlinio pradžioje kauniečiai turėjo 13 taškų deficitą (19:32), bet priartėjo prie varžovų ir 19-ąją min. sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (40:42). Prieš ilgąją pertrauką svečiai vėl šiek tiek nutolo (48:40).Įpusėjus trečiajam ketvirčiui, žalgiriečiai išlygino rezultatą (48:48), o kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį 60:59. Paskutiniame ketvirtyje aikštės šeimininkai ėmė po truputį tolti nuo varžovų. Likus žaisti 2 min. 24 sek., „Žalgirio“ persvara tapo dviženklė (76:66) ir svečiams jos panaikinti nebepavyko.

„Žalgiriui“ 19 taškų pelnė Marius Grigonis, 14 - Nate'as Woltersas, 13 - Aaronas White'as, po 12 - Brandonas Daviesas ir Antanas Kavaliauskas, 6 - Artūras Milaknis, 5 - Edgaras Ulanovas, 2 - Laurynas Birutis.

Pirėjo ekipoje 18 taškų surinko Georgios Printezis, 15 - Zachas Leday'us, po 9 - Nigelas Williamsas-Gossas, Vassilis Spanoulis (8 rez. perd.) ir Janis Timma.

„Žalgiris“ (5 pergalės/6 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima devintąją vietą, o „Olympiakos“ (6/5) - šeštąją.

Kitas rungtynes Kauno komanda žais gruodžio 14 dieną išvykoje su Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) ekipa.

Valdis

Valdis portretas
Reikėtų patikslinti: pirmą kėlinį atsirišo žalgiriečių krepšys, o antrą - Olimpiakos´o komandos.