„Neptūnas“ mačo pabaigoje palaužė „Pieno žvaigždes“

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (7-7) patyrė pralaimėjimą Betsafe – LKL pirmenybėse.

Gedimino Petrausko kariauna namuose 73:77 (19:19, 23:22, 13:10, 18:26) nusileido Klaipėdos „Neptūnui“ (5-10).

Visų rungtynių metu aikštėje vyko kova taškas į tašką, o prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai turėjo trapų pranašumą – 55:51.

Likus žaisti 6 minutes Matas Jogėla išvedė svečius į priekį (61:59), bet Andreja Milutinovičiaus tritaškis bei Edgaro Želionio trys taškai paeiliui sugrąžino šeimininkams pranašumą – 65:61.

Didžioji drama rungtynėse vyko per paskutinę minutę – Džiugo Slavinsko penki paeiliui taškai ir Norberto Gigos baudų metimai likus 18 sekundžių svečiams suteikė pranašumą – 74:70.

Vis dėlto pasvaliečiai buvo arti išsigelbėjimo – Tomas Lekūnas pelnė taškus su pražanga (73:74), o Slavinskas pataikė tik vieną baudą (75:73).

Pergalę galėjęs išplėšti Milutinovičiaus tritaškis tikslo nepasiekė, o pergalę uostamiesčio klubui įtvirtino Slavinsko baudų metimai.

Jogėla nugalėtojams pelnė 20 taškų (7/8 dvit., 2/6 trit.) ir sužaidė rezultatyviausią karjeros mačą LKL.

„Pieno žvaigždės“: Danielis Amigo 15 (7/13 dvit.), Edgaras Želionis (12 atk. kam.), Paulius Petrilevičius (9 atk. kam., 20 naud. bal.) ir Tomas Lekūnas (8 atk. kam.) po 11, Branko Mirkovičius 10 (7 rez. perd.).

„Neptūnas“: Matas Jogėla 20 (7/8 dvit., 21 naud. bal.), Džiugas Slavinskas 19, Norbertas Giga 12, Žygimantas Janavičius 10.