Pratęsimą išplėšęs „Žalgiris“ pripažino J. Plazos klubo pranašumą

Grįžti į straipsnį

futbolinykai

futbolinykai portretas
laimi tas,kas pataiko,cia ne futbolas 2-0 ir jau pergale,nepataikai tai tavo bedos po treniruociu ar varzybu po 500 metimu mazunam reiktu atlikt ,gal tada pataikys ,jei ne ,tai jau ne krepsininkas o futbolininkas,ir turetu keist sporto saka?,bet gal treneris reksnys kaltas,kai rekia ant atsarginiu kai neimeta,o ne ant to kuris mazina, nes dabar toks ispudis,kad kamuolys velniskai karstas ir kuo greiciau atiduot komandos draugui tegu jis meta, o gal treneris nesveikas ,jam kartais uzeina,ka cia supaisysi,kai taip nesisenka 9 kartus is eiles,reiktu rimtai susimastyt...... .

Ontė

Ontė portretas
Zenito tinklapyje jų treneris pasakė: Paprastai, kada oponentas gale išlygina rezultatą, kaip tai padarė Žalgiris, tai gali demoralizuoti. Bet aš didžiuojuosi tuo, kaip mano žaidėjai sureagavo į tai pratęsime.

Anonimas

Anonimas portretas

kažkas

kažkas portretas
1.Jau ne pirmą kartą nėra koncentracijos visų rungtynių metu. 2. Būtinai žaidėjus [ ypač australą ] reikia išmokinti mesti iš po krepšio, o Valkopui - mažiau daryti klaidų [ koncentracija ].3. "Žaibas" turi galvoti, o ne energiją švaistyti be tikslo. Be to įsiverždamas į baudos aikštelę, geriau numatyti kitą ėjimą. 4. Nebūtina visada daryti daug bereikalingų ėjimų [ save nuvarginti ], varinėjant kamuolį aplinkui ar bandant įsiveržti , kai aiškiai matosi , jog praleidžiamos geros progos mesti anksčiau. 5.Kartais , metant baudas, skubama lyg pasibaiginėtų rungtynių laikas. Pilnai nesusikaupiama.Dėl to prarandama [ kaip ir nepataikydami iš po krepšio ] daug taškų, kurių dažnai ir pritrūksta rungtynių gale.