LKL pirmenybėse „Neptūnas“ svečiuose palaužė „Juventus“

Trečiajame kėlinyje pabėgusi Klaipėdos „Neptūno“ ekipa persvarą išbarstė, bet iškovojo penktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Klaipėdiečiai išvykoje 73:72 vos neprisižaidė su vis dar be laimėjimų liekančiu Utenos „Juventus“ klubu.

Mačą geriau pradėjo klaipėdiečiai, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo (15:7). Po pirmojo kėlinio vis dar priekyje buvo svečiai (17:10). Antrajame ketvirtyje A. Šikšniaus vedami „Juventus“ krepšininkai atsitiesė ir persvėrė rezultatą savo naudai (39:31). Prieš ilgąją pertrauką jau pirmavo uteniškiai – 40:35.

Trečiajame kėlinyje „Neptūnas“ įjungė aukštesnę pavarą – laimėjo ketvirtį net 29:15 ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo (64:55).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti dvi minutes Juanas Palaciosas išlygino rezultatą (72:72). Toliau sekė abiejų komandų taškų badas, o lemiamomis akimirkomis du baudos metimus metęs Edgaras Želionis realizavo tik vieną metimą (73:72). „Juventus“ atsakui buvo likusios 1,5 sekundės, tačiau Anthony Irelando tritaškis su sirena skriejo pro šalį.

„Juventus“: A.Šikšnius ir M.Kupšas po 12. A.Irelandas ir L.Dendy po 11.

„Neptūnas“: J.Palaciosas 20, A.Butkevičius 13 (8 atk. kam.), M.Armsteadas ir R.Seibutis po 9.