„Lietkabelis“ sutrypė „Barons“ krepšininkus

Raimundo Sargūno taurės turnyro pusfinalio rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ komanda 100:76 (20:14, 26:21, 27:21, 27:20) sutriuškino Rygos „Barons“ ekipą su dviem lietuviais – Tauru Jogėla bei Denisu Krestininu, informuoja klubo interneto svetainė kklietkabelis.lt.

Finale šeštadienį 17.30 val. Kazio Maksvyčio auklėtiniai susitiks su Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempione Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. „Barons“ latviškame mažajame finale kovos su Jekabpilio „Jekabpils“.

Pirmajame kėlinyje svečiai dar priešinosi panevėžiečiams (8:10), bet per paskutinis minutes „Lietkabelio“ pavyko šiek tiek atitrūkti – 20:14. Antrajame ketvirtyje prabėgus 5 minutėms skirtumas tapo dviženklis ir toks išliko įpusėjus mačui – 46:35.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ neleido varžovams priartėti ir tik dar labiau padidinęs pranašumą sutriuškino varžovus.

Nugalėtojams Donatas Tarolis pelnė 20 taškų (9/9 dvit., 5 atk. kam., 26 naud. bal.), Kšištofas Lavrinovičius – 18 taškų (17 min., 29 naud. bal.), Žygimantas Janavičius 16 (20 min., 21 naud. bal.), Žygimantas Skučas 10 (8 atk. kam.), Simas Galdikas 9.

Pralaimėjusiems 18 taškų įmetė Kristapas Mediss, 17 – Renis Strupovicas, po 10 surinko Jogėla ir Krestininas (9 atk. kam., 22 naud. bal.).