„Lietkabelis“ pažabojo ambicingą Prienų projektą

Šeštadienį vykusiose trečiosiose LKL pirmojo turo rungtynėse Panevėžio „Lietkabelis“ namuose pranoko iš pagrindų per tarpsezonį pasikeitusią Prienų „CBet“ ekipą – 74:61 (14:14, 22:16, 19:11, 19:20).

Pergalingą spurtą laimėtojai atliko iš karto po pertraukos – po dviejų kėlinių turėtą šešių taškų persvarą (36:30), laimėjus atkarpą net 17:2, pavyko greitai iškelti iki 21 taško ribos (53:32).

Per likusį laiką Prienų ekipa kelis kartus dar bandė grįžti į rungtynes, buvo sumažinusi atsilikimą iki 10 taškų, tačiau panevėžiečiai sėkmingai numušdavo rungtynių tempą, atsakydavo savo išpuoliais ir per daug arti varžovų neprisileido.

Naudingiausias laimėtojų gretose buvo Martynas Sajus, surinkęs 12 taškų, atkovojęs tiek pat kamuolių ir iš viso sukaupęs 25 naudingumo balus.

Beje, su 12 atkovotų kamuolių aukštaūgis pasiekė naują asmeninį karjeros rekordą LKL pirmenybėse.

Prienų komandai nesisekė atakuoti iš tolimos distancijos – tikslą pasiekė vos 3 metimai iš 17 bandymų.

„Lietkabelis“: Martynas Sajus 12 (12 atk.kam., 25 atk. kam.), Tomas Dimša 11, Željko Šakičius 10.

„CBet“: Skylaras Spenceris 10, Regimantas Miniotas ir Vaidas Čepukaitis po 9.