„Lietkabelis“ Ankaroje patyrė nesėkmę

Nesėkmę FIBA Čempionų lygos A grupėje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (4/6) klubas, kuris išvykoje 83:92 (19:21, 19:23, 22:20, 23:28) antrą kartą nusileido Ankaros „Turk Telekom“ (7/3) komandai.

Pirmajame kėlinyje iniciatyva priklausė „Lietkabelio“ komandai, kuri 7-ąją minutę turėjo 5 taškų pranašumą – 16:11. Netrukus svečiai pirmavo 19:13, bet  „Turk Telekom“ kėlinį baigė atkarpa 8:0 ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 21:19.

Antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ startavo sėkmingai ir prabėgus 3 minutėms pirmavo 5 taškais – 28:23. Šeimininkai atsakė savo 5 taškais ir išlygino rezultatą – 28:28. 17-ąją minutę Tomas Dimša baudos metimais priartino panevėžiečius (33:34), bet tada „Turk Telekom“ spurtavo 7:0 ir atitrūko – 41:33. Paskutinę sekundę pataikytas Željko Šakičiaus tritaškis leido panevėžiečiams sumažinti deficitą – 38:44.

Po didžiosios pertraukos Ankaros ekipa toliau laikė žaidimo vadeles savo rankose – sužaidus 3 minutes pirmavo 51:43. Čia pat atsitiesęs „Lietkabelis“ laimėjo atkarpą 10:2 ir išlygino rezultatą – 53:53. Dar po kelių minučių jau Nenado Čanako auklėtiniai buvo priekyje – 58:56. Ilgai šeimininkai varžovams pirmauti neleido ir greitai sugrįžo į priekį, o paskutinę sekundę pataikytas tritaškis suteikė jiems 4 taškų pranašumą – 64:60.

Lemiamame kėlinyje sužaidus 4 minutes „Turk Telekom“ susikrovė dviženklį pranašumą – 72:62. „Lietkabelio“ situacija ir toliau negerėjo, kadangi 36-ąją minutę Turkijos klubas dar labiau atitrūko – 79:63. Svečiai nenuleido rankų anksčiau laiko ir atsakė atkarpa 9:0 – 72:79. Likus 67 sekundėms Vytenis Lipkevičius dar labiau priartino savo ekipą (75:81), bet „Turk Telekom“ atsakė dvitaškiu su pražanga (84:75) ir įtvirtino savo komandos pergalę.

„Turk Telekom“Kyle‘as Wiltjeras 27 (3/7 tritaškiai, 27 naud. bal.), R.J.Hunteris 18 (4/9 tritaškiai), Muhammedas Baygulas 15 (5 rez. perd.), Moustapha Fallas 11 (5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Lietkabelis“Paulius Valinskas 17 (3/5 tritaškiai), Vytenis Lipkevičius 15 (8 atk. kam., 24 naud. bal.), Željko Šakičius 13 (3/6 tritaškiai), Rihardas Kuksikas 12 (4/6 tritaškiai), Margiris Normantas 8.