„Lietkabelio“ krepšininkai pralaimėjo Krasnojarsko „Jenisej“ ekipai

Pralaimėjimu draugiškų rungtynių ciklą pradėjo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris namuose 61:71 (13:15, 13:17, 17:18, 18:21) nusileido Vieningoje lygoje žaidžiančiai Krasnojarsko „Jenisej“ ekipai.

Per pirmuosius du kėlinius vyko apylygė kova, bet visą laiką 3–4 taškais priekyje buvo svečiai iš Rusijos, kurie prieš pat didžiąją pertrauką įgijo 6 taškų pranašumą – 32:26.

Trečiajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė – ir toliau „Lietkabelis“ vijosi varžovus, bet sužaidus trečiąją atkarpą šeimininkų deficitas buvo nežymiai išaugęs – 43:50. Ketvirtyje kėlinyje „Jenisej“ spurtavo 15:0 ir įgijo solidų pranašumą – 63:43. Nenado Čanako auklėtiniai parodė charakterį ir per likusį laiką perpus sumažino atsilikimą, kuris nuaidėjus finalinei sirenai siekė 10 taškų – 61:71.

„Lietkabelis“: Tomas Dimša 16, Kendrickas Brownas 12, Gabrielius Maldūnas 8, Martynas Sajus (6 atk. kam.), Marius Valinskas ir Željko Šakičius (7 atk. kam.) po 6, Tomas Lekūnas 4, Vytenis Lipkevičius 3, Femi Olujobi (21 min., 0/4 metimai, 5 praž.) ir Tadas Vaičiūnas (6 min.) po 0, Stefanas Sinovecas nežaidė.

„Jenisej“: Dustinas Hogue 18 (5 atk. kam.), Davionas Berry 16, Dariusas Morrisas 12 (5 atk. kam.), Denisas Zacharovas 8.

Kitą susitikimą „Lietkabelis“ žais rugsėjo 1-ąją Kaune prieš „Žalgirį“.