„Lietkabelio“ krepšininkai pasirodymą Europoje baigė pergale

Krepšinio klubų Čempionų lygos 14-ojo turo rungtynėse C grupėje trečiadienį Panevėžio „Lietkabelis“ išvykoje 85:78 (19:26, 22:22, 22:19, 22:11) nugalėjo Fuenlabrados „Montakit“ (Ispanija) ekipą.

Šeimininkai pirmavo pirmąsias 35 minutes, bet tuomet „Lietkabelis“ pirmą kartą išsiveržį į priekį (74:73). Paskutinėmis minutėmis svečiai padidino pranašumą ir iškovojo pergalę.

Panevėžio komandoje 21 tašką surinko Jamaras Wilsonas, 16 - Mindaugas Kupšas, 15 - Saulius Kulvietis, 12 - Stefanas Sinovecas, 10 - Paulius Valinskas.

Ispanijos ekipai 26 taškus pelnė Francisco Cruzas, 11 - Danas Clarkas, 10 - Christianas Eyenga.

Pirmojo rato rungtynėse panevėžiečiai namuose Fuenlabrados komandą nugalėjo 78:67.

Jau anksčiau galimybes patekti į ketvirtfinalį praradęs „Lietkabelis“ (4 pergalės/10 pralaimėjimų) C grupėje užėmė penktąją vietą ir pelnė teisę tęsti pasirodymą FIBA Europos taurės turnyre. Visgi Panevėžio klubas šios galimybės atsisakė.