Lemiamu metu spurtavusi CSKA įveikė „Valencia“

Maskvos CSKA (3-3) nutraukė pralaimėjimų seriją Eurolygoje.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 84:75 (17:16, 27:19, 18:23, 22:17) pranoko „Valencia“ (3-2) krepšininkus.

CSKA atitrūko ketvirtajame kėlinyje. Danielis Hackettas, Johannesas Voigtmannas ir Willas Clyburnas atseikėjo po tritaškį ir atkarpą 9:2 laimėję šeimininkai įgijo dviženklę persvarą – 71:60.

Ketvirčio viduryje „Valencia“ dar priartėjo iki 6 taškų (65:71), tačiau Nikola Milutinovas, W. Clyburnas bei J. Voigtmannas realizavo po dvitaškį, Tornikė Šengeliją pridėjo baudos metimą ir, likus 2 minutėms, CSKA susigrąžino dviženklį pranašumą – 78:67.

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodęs Mike‘as Jamesas per 28 minutes pelnė 17 taškų (5/5 dvit., 2/7 trit., 1/2 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

CSKA šiame susitikime realizavo 12 tritaškių iš 32 (38 proc.), kuomet Valensijos krepšininkai – 8 iš 30 (27 proc.).

CSKA: Mike‘as Jamesas 17 (5/5 dvit., 2/7 trit.), Willas Clyburnas 15 (2/5 dvit., 2/7 trit.), Darrunas Hilliardas 12, Johannesas Voigtmannas 11 (7 atk. kam.), Tornikė Šengelija 10 (4/9 dvit.).

„Valencia“: Nikola Kaliničius 15 (5/5 dvit.), Louisas Labeyrie 10, Bojanas Dubljevičius 9.

Šiame straipsnyje: Maskvos CSKAEurolyga