„Lakers“ pergalė pažymėta L. Jameso trigubu dubliu ir D. Howardo įpliekstu konfliktu

Galingai rungtynes pradėjusi Los Andželo „Lakers“ su LeBronu Jamesu priešakyje išsivežė pergalę iš Orlando.

Pirmąjį ketvirtį laimėjęs 26:9, Kalifornijos klubas galiausiai viską išsprendė spurtu 10:0 ir svečiuose 95:87 (26:9, 25:29, 18:27, 27:22) pranoko „Magic“ krepšininkus.

LeBronas per 38 minutes pelnė 25 taškus (10/18 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 2/5 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei 6 sykius suklydo.

34-erių puolėjui tai buvo šeštasis trigubas dublis šį sezoną. Anthony Daviso sąskaitoje – 16 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

„Lakers“ laimėjo 13-ą kartą per paskutiniąsias 14 rungtynių.

Ketvirtajame kėlinyje konfliktą aikštėje sukėlė Los Andželo ekipos centras Dwightas Howardas, kai prametęs pirmąjį metimą įsiliejo į kontaktinę kovą po krepšiu, o po Jonathano Isaaco pražangos netvardė emocijų.

Praeidamas pro Isaacą ir Mo Bambą, Howardas abu varžovus atsistūmė ir taip įžiebė apsistumdymą. Šalia buvęs Michaelis Carteris-Williamsas gerokai stumtelėjo „Lakers“ puolėją, į įvykių centrą šoko Jaredas Dudley ir Wesas Iwundu.

Laimei, teisėjai ir aplink stovėję krepšininkai staigiai išskyrė konfliktuojančias puses ir aistros nurimo. Dudley ir Iwundu buvo skirtos diskvalifikacinės pražangos, Howardui ir Carteriui-Williamsui – techninės.

„Magic“: Jonathanas Isaacas 19 (8 atk. kam.), Evanas Fournier 18, Aaronas Gordonas 14 (14 atk. kam.), Mo Bamba 13.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 25 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Anthony Davisas 16 (6/20 metimai, 12 atk. kam., 6 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 15 (4/7 trit.).