L. Dončičius smeigė tritaškį nuo aikštės vidurio, bet „Mavericks“ gėdingai pralaimėjo

Luka Dončičius savo gerbėjus vėl nustebino fantastišku epizodu, tačiau „Dallas Mavericks“ (27-36) išvyka į Brukliną baigėsi didžiuliu nusivylimu. Slovėno komanda 88:127 (21:31, 26:34, 26:34, 15:28) neprilygo vietos „Brooklyn Nets“ (33-33).

Jau pirmajame kėlinyje Teksaso ekipa turėjo dviženklį pranašumą ir jo sumažinti taip ir nesugebėjo.

Visgi nepaisant slogaus vakaro, L.Dončičius savo talento gerbėjus pradžiugino įspūdingu metimu. Antrojo kėlinio pabaigoje jis atliko sudėtingą metimą iš savo aikštės pusės, o nuo lentos atsimušęs kamuolys įkrito į varžovų krepšį.

Visgi ant parketo dominavo viena komanda ir tai nebuvo „Mavs“.

Ketvirtajame kėlinyje „Nets“ dar kartą smogė savo oponentams atkarpa 20:2 ir atstumas tarp komandų padidėjo iki rekordinės 44 taškų žymos.

Tai antras iš eilės skaudus „Mavs“ pralaimėjimas. Prieš tai Dalaso krepšininkai 30 taškų skirtumu krito prieš Jono Valančiūno „Memphis Grizzlies“.

„Nets“: Demarre Carrollas 22, Rodionas Kurucas 19, Carisas LeVertas 18, Spenceris Dinwiddie 16, D‘Angelo Russellas 13 (11 rez. perd.), Joe Harrisas 11.

„Mavericks“: Dwightas Powellas 20 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Luka Dončičius 16 (6 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 10.Visų NBA rungtynių (03.04) rezultatai:

„Brooklyn Nets“ – „Dallas Mavericks“ 127:88 „Miami Heat“ – „Atlanta Hawks“ 114:113;

„San Antonio Spurs“ – „Denver Nuggets“ 104:103;

„Phoenix Suns“ – „Milwaukee Bucks“ 114:105;

„Utah Jazz“ – „New Orleans Pelicans“ 112:115;

„Sacramento Kings“ – „New York Knicks“ 115:108;

„Los Angeles Lakers“ – „Los Angeles Clippers“ 105:113.

Šiame straipsnyje: Luka DončičiusNBAMavericks