Kontrolinės rungtynės Panevėžyje nutrauktos po Ž. Skučo ir D. Gagičiaus konflikto

Pirmadienį kontrolinėse rungtynėse jėgas išbandė Panevėžio „Lietkabelio“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandos, tačiau mačas baigėsi anksčiau laiko, nurodoma panevėžiečių pranešime spaudai.

Trečiajame kėlinyje sužaidus pustrečios minutės ir pasvaliečiams pirmaujant 41:36, Žygimantas Skučas kietai prasižengė prieš Nikolą Radičevičių. Komandos draugą ginti stojo Džordže Gagičius, kuris apeliavo į nesportišką varžovo žaidimą. Abu aukštaūgiai apsistumdė ir konfliktas buvo numalšintas.

Vis dėlto „Pieno žvaigždžių“ komanda nusprendė, kad nebenori tęsti susitikimo, todėl išėjo į Aukštaitijos sporto rūmų rūbinę, o teisėjai nutraukė dvikovą. Dvikovai teisėjavo „Betsafe-LKL“ arbitrų trejetas Artūras Šukys, Martynas Karaliūnas bei Mantas Butvilas.

„Lietkabeliui“ negalėjo vadovauti sunegalavęs vyr. treneris Nenadas Čanakas, todėl vairą perėmė asistentas Laimonas Eglinskas.

Per sužaistą laiką „Lietkabelyje“ rezultatyviausias buvo 11 taškų pelnęs Gediminas Orelikas.

D. Gagičius įmetė 8, Kasparas Berzinš – 6, Panagiotis Kalaitzakis – 5 taškus. „Pieno žvaigždėms“ Simas Jarumbauskas surinko 16 taškų, Vladimiras Konievas – 10, Ž. Skučas – 8, Paulius Danisevičius – 7.

Pasvaliečiai registravo 7 žaidėjus, bet Karolis Guščikas ir Paulius Petrilevičius nerungtyniavo, o visas 22 minutes ir 28 sekundes žaidė tie patys penki krepšininkai.