„Kibirkštis“ baigė savo žygį Europos taurėje

Nebeturėjusi kur trauktis Vilniaus „Kibirkštis“ vėlų trečiadienio vakarą Prancūzijoje pasitiko lemiamą Europos taurės atkrintamųjų etapo iššūkį.

Gitauto Kievino kariauna išvykoje 59:82 (14:20, 16:23, 14:26, 15:13) nusileido Šarlevilio-Mezjero „Flammes Carolo Basket“ ekipai ir užbaigė savo kelionę Europos taurės turnyre.

Tritaškiu mačą atidarė Laura Juškaitė, tačiau rezultatyvia ataka atsakiusios varžovės pradėjo imti iniciatyvą į savo rankas. Po dešimties minučių persvara buvo Šarlevilio-Mezjero ekipos pusėje – 14:20.

Antrasis kėlinys vilnietėms nebuvo nė kiek sėkmingesnis. Po antrojo ketvirčio skirtumas tarp komandų jau siekė 13 taškų (30:43).

Prasidėjus antrai rungtynių daliai, abi komandos apsikeitė taikliais tritaškiais, tačiau „Kibirkščiai“ tolimo metimo nepakako pagauti sėkmingai bangai. Varžovės puolime rungtyniavo nesustabdomai ir likus žaisti 3 minutes, skirtumas tarp komandų išaugo net iki 24 taškų (40:64).

Lemiamame ketvirtyje G. Kievino kariaunai stebuklo sukurti nepavyko. „Kibirkštis“ kovėsi iki paskutinės minutės, tačiau turėto deficito panaikinti nepavyko. Vilnietės rezultatu 59:82 baigė pasirodymą Europos taurėje.

Naudingiausiai vilniečių gretose rungtyniavo dvigubą dublį surinkusi Gintarė Petronytė. Vidurio puolėja per 30 minučių pelnė 13 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 21 naudingumo balą.

„Kibirkštis“: G. Petronytė 13 (10 atk. kam.), R. Theriot ir L. Juškaitė po 10, G. Šulskė 8.

„Flammes Carolo“: N. Milic 20, B. Frases 19 (7 atk. kam.), S. Chevaugeon 14, A. Bouderra 10.